KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Don’t Scream: Bu oyunda çığlık atarsanız oyun en başa sarıyor

Don T Scream Bu Oyunda Ciglik Atarsaniz Oyun En Basa Sariyor169827 0 Birtakım sinemalarda olduğu üzere kimi oyunlar da size bilmeniz gereken her şeyi isimlerinde söyler. Mesela Don’t Starve buna klasik bir örnektir. En temel seviyede, yaşamak için yemek yemeniz gerektiğini anlatan bir oyun olarak özetlenebilir. Don’t Scream’de de durum bir nevi misal. Don’t Scream, temelinde gerçek hayatta çığlık atarsanız oyuna en baştan başladığınız bir kaygı oyunu.

Oynarken çığlık atmayın

Elbette bu mekanik için bir mikrofona gereksiniminiz olduğunu söylememize gerek bile yok. Öte yandan mikrofonunuzu oyun içinde kalibre etmek de değerli. Çünkü oyunda bir gıcırtı yahut derin bir ses bile sizi zora sokabilir. Unreal Engine 5 takviyeli, 90’ların başında geçen ve bu eşsiz mekaniği işleten Don’t Scream’de vakit yalnızca Pineview ormanında hareket ettiğinizde ilerliyor olacak.

Don T Scream Bu Oyunda Ciglik Atarsaniz Oyun En Basa Sariyor169827 1 Gelişen olayların hepsi ise dinamik olacak, hasebiyle başınız ne geleceğini kestirmek epey güç. Lakin bu zorluk çok uzun soluklu değil. Geliştiricilerin aktardığına nazaran bir oyun 18 dakika sürüyor. Hasebiyle arkadaşlarla eğlenmek için ülkü. Pekala 18 dakikalık mühletin sonuna ulaşırsanız ne olacak? Don’t Scream’in görünüşe nazaran “hikayesi yok”. Münasebetiyle bu oyun da varış noktasıyla değil seyahatle ilgili.

Don’t Scream, Joure & Joe ismini kullanan iki bağımsız geliştirici tarafından hazırlanıyor. Bu yıl 27 Ekim’de Steam’de erken erişime açılması planlanıyor ve geliştiriciler erken erişim mühleti boyunca daha fazla endişe, genişletilmiş kıssa, isteğe bağlı amaçlar ve daha fazlasını eklemeyi planlıyor.

İçerik
Elon Musk, Ukrayna’nın Ruslara saldırısını önlemek için Starlink’i kapattı

ABD'li işadamı Elon Musk, Ukrayna ordusunun Rus donanmasına yönelik taarruzlarını engellemek hedefiyle 2022 yılında Kırım1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Uygun fiyatlı Poco C65 yakında geliyor: IMEI veritabanında göründü

Çinli teknoloji devi Xiaomi yeni bir bütçe dostu akıllı telefon piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Poco C651

1 dk. 7 Okundu
İçerik
Samsung Galaxy S24 serisinin şarj hızı belli oldu

Akıllı telefonlardaki şarj suratı her geçen periyot daha da artıyor. Bilhassa Çinli üreticiler telefonlarında 240W’a1

2 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.