KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Diablo IV, çok yakında Steam’e geliyor

Diablo 4 Cok Yakinda Steam E Geliyor169452 0 Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir aksiyon rol yapma oyunu olan ve yılın en büyük oyunlarından biri olarak görülen Diablo IV, 17 Ekim’de Steam’e geliyor. Oyun 1 Kasım 2019’da BlizzCon 2019’da duyurulmuş ve 6 Haziran 2023’te piyasaya sürülmüştü.

Diablo, Steam’e geliyor

Konsollarda (Switch hariç) mevcut olmasına karşın, oyunun PC versiyonu daha evvel yalnızca Blizzard’ın özel Battle.net servisinde bulunuyordu. Diablo IV’ün Steam’e taşınması, Blizzard’ın bu yılın başlarında Overwatch 2‘yi Steam’e sunarak daha fazla PC oyuncusu kazanma eforlarıyla da uyumlu. Blizzard daha fazla oyununu Steam’e getirmeyi planladığını belirtti lakin hangi oyunları Steam’de sunmayı planladığını ya da ne vakit kullanıma sunacağını paylaşmadı.

Overwatch 2, Blizzard’ın platformda piyasaya sürdüğü birinci oyundu ve çıkışıyla birlikte istenilen ilgiyi görmemişti. Şu anda 190.000’den fazla yorumla “ezici bir çoğunlukla olumsuz” bir inceleme puanına sahip ve muhtemelen bu durum, oyuncuların battle pass uygulaması ve iptal edilen içerikten memnuniyetsizliğinden kaynaklanıyor. Bu yılın Haziran ayında piyasaya sürülen Diablo IV, genel olarak yeterli karşılandığı için bu türlü bir sorun yaşamayacak üzere duruyor. Üstelik yeni dönemle birlikte gelecek değişiklikler tekrardan bir akına dönüşebilir.

İçerik
Bayraktar AKINCI TİHA gökyüzünde bir eşiği daha aştı

Baykar tarafından geliştirilen büyük boyutlu insansız hava aracı Bayraktar AKINCI TİHA, yeni bir eşiği daha1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Intel Core i9-14900K test edildi: 6.0GHz saat hızı ve daha fazlası

Intel, önümüzdeki haftalarda 14.Nesil Meteor Lake ve Raptor Lake Refresh işlemcilerini piyasaya sürecek. Bu bağlamda1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
ABD ağırlığını kaybediyor, Çin gelişmiş yonga teknolojilerine erişim sağlıyor

Çin’in ulusal güvenlik sıkıntısı haline getirerek ağır ambargolar uygulayan ABD, küresel ekonomiyi de kökünden sarsıyor.1

1 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.