KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Color Picker (renk seçici) gerçek oluyor

Fotoğraf düzenleme yazılımları ile birlikte hayatımıza giren color picker yahut renk seçici özelliği uzun yıllardır sanal alemde hayatına devam ediyor. Colorpik projesi ile renk seçici özelliğini artık gerçek bir kalem olarak kullanabileceksiniz.

Colorpik nedir?

Colorpik projesi renk seçici özelliğinden ilham alarak hayata geçirilmiş. Temelinde minik bir renkli yazıcı yatan bu kalem ayrıyeten RGB sensörü ile renk algılaması da yapabiliyor. Böylelikle fotoğraf düzenleme yazılımlarında gerçekleştirdiğiniz rengi algılama ve boyama hareketini gerçek hayatta da deneyim edebiliyorsunuz.

Colorpik kalemi bir mürekkep kartuşu, batarya, Bluetooth, USB ve fitilden oluşuyor. Kullanıcı isterse uygulama üzerinden renk belirlemesi yapabiliyor. İsterse de bir objeyi taratarak rengini alabiliyor. 16 milyon renk destekleyebilen kalem 12 saate kadar çalışıyor.

Yeniden doldurulabilir tüpleri sayesinde 4 farklı kartuşu kullanarak dolum yapabiliyorsunuz. Fitiller de değiştirilebiliyor. Böylelikle uzun ömürlü bir kalem ortaya çıkmış oluyor. Teşebbüs farklı uygulamalarla kalemi destekleyecek. Colorpik biraz daha keçeli kalem usulü kullanım için. 159$ bağış karşılığında esere sahip olabiliyorsunuz ve Mart ayında sevkiyatlar başlayacak. Proje şimdiden kat kat fazla bağış toplamış durumda.

Renkleri Algilayan Kalem169541 0

İçerik
iPhone 15 Pro ilk kez canlı olarak görüntülendi: İşte tasarımı

Apple, yeni nesil iPhone 15 ve 15 Pro modellerini 12 Eylül tarihli Wonderlust etkinliğinde duyurmayı planlıyor. Dolayısıyla lansmana sayılı günler kala, iPhone1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Sennheiser Accentum Wireless kablosuz kulaklık tanıtıldı

Kulaklık bölümünün beğenilen isimlerinden Sennheiser, uzun kullanım mühletlerine ehemmiyet veren tüketiciler için yeni bir kablosuz1

1 dk. 6 Okundu
İçerik
Intel Core i9-14900K test edildi: 6.0GHz saat hızı ve daha fazlası

Intel, önümüzdeki haftalarda 14.Nesil Meteor Lake ve Raptor Lake Refresh işlemcilerini piyasaya sürecek. Bu bağlamda1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.