KATEGORİLER
Kripto Al Sat

WhatsApp, artık grup sohbetlerinizi filtrelemenizi sağlayacak

Whatsapp Artik Grup Sohbetlerinizi Filtrelemenizi Saglayacak168644 0 Tanınan iletileşme uygulaması WhatsApp, geçtiğimiz günlerde uygulamada ana sayfanın görünümünü değiştiren yeni özellikler test etmekteydi. Bu özellikler ortasında sohbet filtreleme de bulunmaktaydı. Lakin yakın bir vakitte ortaya çıkan rapora nazaran bu özellikte birtakım değişiklikler bizleri bekliyor.

İşte sohbetlerinizi filtrelemenizi sağlayacak o özellik:

Aşağıdaki ekran manzarasında de görebileceğiniz üzere WhatsApp, test sürecinde olan filtreleri güncellemeye karar verdi. Özellikle WhatsApp, kullanıcıların ferdî sohbetleri hariç tutarak grupların bir listesini almasına imkan tanıyan yeni bir filtre ekledi. 

Whatsapp Artik Grup Sohbetlerinizi Filtrelemenizi Saglayacak168644 1 Kullanıcı memnuniyetini artıtrmak ve kullanım kolaylığı sağlamak için WhatsApp, ayrıyeten “Kişisel” filtresinin “Kişiler” olarak yine isimlendirildi. Bunu bireysel sohbetler ile küme sohbetleri ortasında daha net bir ayrım sağlamak emeliyle yaptığı düşünülüyor. Son olarak ise “İşletme” filtresi yeni beta sürümüyle birlikte kaldırıldı.
İçerik
DonanımHaber yeni Haber Editörü arıyor!

1999 yılından beri teknoloji yayıncılığı içerikleri üreten DonanımHaber grubunun modülü olmak isteyen Haber Editörü çalışma1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Quantic Dream açıkladı: Star Wars Eclipe için çalışmalar sürüyor

Neredeyse 2 yıl evvel duyurusu yapılan Star Wars Eclipse, kısa müddette serinin hayranlarının dikkatini çekmeyi1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Linkedln gelirleri arttı: 1384 çalışanını işten çıkardı

Microsoft'un iş ağı platformu LinkedIn, bu yıl ikinci defa büyük bir işten çıkarma atılımı yapıyor.1

1 dk. 23 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.