KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Çalışma Odasında Kullanacağınız Mobilyalar

İçindekiler

Çalışma Odasında Kullanacağınız Mobilyalar – Çalışma odası mobilyaları genellikle koyu renk tercih edilir fakat dikkatinizi artıran ve içinizi sıkmayacak renkler tercih etmek her zaman daha avantajlı olur. Çalışma odanızın mobilyası beyaz ve sarı renkte olabilir. Sarı ve beyaz renkler daha pozitif enerji yaydığından sizi daha mutlu bir çalışma alanı karşılar. Çalışma odanızda dikkatinizi dağıtmayacak objelerin kullanımı da oldukça önemlidir. Çalışma odanızda kullandığınız mobilyaların rahatlığı da önemlidir. Oturduğunuz çalışma koltuğu sizi saatlerce rahat ettirmelidir. Çalışma masanız da size geniş bir çalışma alanı sunmalıdır. İstediğiniz her kitabı her dosyayı aynı anda üzerinde bulunduracak kadar size imkan sunmalıdır. Çalışma masanızın üzerine koyacağınız masa lambası da odanızda farklı bir hava yansıtmanıza neden olabilir.

Kitaplık Seçimi Nasıl Yapılmalıdır

Çalışma odasının en önemli mobilya parçası ise kesinlikle kitaplıklardır. Hem soft bir görünüm yakalayabilir hem de kitaplarınız için alan yaratabilirsiniz. Son dönemlerde cam kitaplıklar oldukça sık kullanılmaya başlandı. Cam kitaplıklar içerisine çerçeveler ve mumluklar ekleyerek daha trend bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ya da kullanacağınız sık bölmeli kitaplıklar ile çalışma odanıza kütüphane görünümü verebilirsiniz. Kitaplığınıza ledler ile destek vererek daha aydınlık bir ortam da oluşturabilirsiniz.

Ev Dekorasyonunun Anahtar Parçası Halı

Ev dekore etmek ciddi emek isteyen bir durumdur. Ev dekorasyonunda devamlılık ve uyum önemlidir. Halı da bu devamlılığın bir parçasıdır. Ev dekorasyonu yapan kişi her ayrıntıda uyum yakalamak zorunda değildir fakat odanın genel havasına bakıldığında uyumlu olması gerekir. Aksi takdirde gereksiz kalabalık bir oda görünümü oluşur. Eğer çalışma odanızda halı uyumunu yakalamak istiyorsanız. Perde ve halı uyumu yakalayabilirsiniz. Örneğin; perdenizde lacivert çiçekler var halınızda da lacivert çizgiler tercih edilebilir. Yatak odanızda da halı tercihinizi daha düz renklerden kullanabilirsiniz. Bunun nedeni uyuyacağınız odanın göz yormayan bir dekorasyona sahip olmasının gerektiğindendir. Genç kız odalarında halı yerine sahte beyaz kürk halılar kullanılabilir. Fakat büyük değil küçük bir halı tercih edilmelidir. Halının rengi odaya göre seçilmelidir. Salonlarımıza ise yüz ölçümüne göre büyük halılar kullanıyoruz. Fakat uyumu nasıl sağlayacağım diyorsanız salonunuzda kullandığınız objelerden yardım alabilirsiniz.

İçerik
Saçlar Neden Dökülür?

Saç dökülmesi bir çok nedenden kaynaklanan bir sorundur bu sorunlardan bazıları mevsim değişikliği, stres, vitamin1

2 dk. 12 Okundu
İçerik
Anakart Modelimi Nasıl Öğrenebilirim?

Anakart Modelimi Nasıl Öğrenebilirim? - Yaşadığımız çağ nedeniyle gerek iş hayatı gerek ise normal hayatımızda1

3 dk. 15 Okundu
İçerik
Bims Makinesi Fiyatları

Bims makineleri, sanayi sektörü başta olmak üzere birçok alanda inanılmaz çözümler sağlamaktadır. Özellikle de hızlı1

3 dk. 6 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.