KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Artık Google üzerinden yapay zeka görselleri üretilebilecek

Artik Google Uzerinden Yapay Zeka Gorselleri Uretilebilecek169731 0

Dünyanın en büyük arama motoru Google, yapay zekalı manzara oluşturma aracı satın aldı. Kullanıcılar böylece Google üzerinden fiyatsız bir biçimde yapay zeka üzerinden imaj ve görsel oluşturabilecek.

Google, arama motoruna yapay zekayı entegre etme üzerine çalışmalarını sürdürüyor. Google getirdiği yenilikle bir arada, tıpkı Dall-E üzerinden yapıldığı üzere yapay zekalı görseller oluşturmayı mümkün kılıyor.

Google üzerinden yapay zekalı görsel üretmek çok kolay bir biçimde yapılıyor. Manzara oluşturmak için Google arama motoruna açıklama yazmanız kâfi olacak. Klasik arama ekranında, yapay zeka tarafından oluşturulmuş birden fazla fotoğraf ortaya çıkacak. Bu fotoğrafları ayrıyeten düzenleyebilirsiniz.

Google’ın Imagen tarafından desteklenen Search Generative Experience (SGE) aracı, sırf anahtar sözlere dayalı olarak gerçekçi fotoğraflar oluşturabiliyor.

 Kullanıcılar ayrıyeten görsel üzerinden bir arama yaparken SGE’nin otomatikman yeni kavramlar oluşturmasını sağlayan bir kenar çubuğuna sahip olacak.

SGE ile üretilen her görsel, görsellerin yapay zekayla üretildiğini gösteren etikete ve filigrana sahip olacak. Bu özellik başlarda gerçekçi yüzlere sahip görselleri üretmenize müsaade vermeyecek. Tıpkı biçimde değerli bireyleri içeren komutlar da kabul görmeyecek. Görsel üretimi özelliği 18 yaş ve üzeri kullanıcılara açık olacak.

İçerik
Intel 1. Nesil Core Ultra işlemcilerinin özellikleri ortaya çıktı: İşte detaylar

Yaklaşmaktan olan Arrow Lake Refresh işlemci serisinden sonra Intel, dağını 1. Jenerasyon Core Ultra işlemcilerine1

3 dk. 3 Okundu
İçerik
ABD şimdi de kafayı Lenovo’ya taktı: Yeni Huawei mi olacak?

ABD, Çin'e yönelik baskısını artırarak daha sert önlemler almaya hazırlanıyor. Yetkililer daha sıkı yaptırımlar uygulama1

1 dk. 5 Okundu
İçerik
iPhone 15 Pro, şimdiye kadarki en hafif Pro modeli olacak

Her sene olduğu üzere bu sene de iPhone Pro modelleri aktifliğin yıldızı olacak. Apple’ın bu1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.