KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Dünya standartlarında 1 Gbps’e varan internet ayda 199,90 TL

Dunya Standartlarinda 1 Gbps E Varan Internet Ayda 199 90 Tl168825 0 Ülkemizde internet suratı düşük düzeylerde kalmasına rağmen TurkNet, 1.000 Mbps’ye varan eşit yükleme/indirme süratiyle dünya standardını yakalayan TurkNet GigaFiber interneti uygun fiyata satmaya devam ediyor. Müşteriler 1 Gbps’e varan surattaki interneti taahhütsüz, kotasız ve özgür bir biçimde kullanabiliyor.

TurkNet, herkesin TurkNet GigaFiber ile tanışması için hudutlu müddetli bir kampanya başlattı. GigaFırsat ile TurkNet GigaFiber’e yeni katılan aboneler birinci 6 ay boyunca 299.90 TL yerine 199.90 TL ödüyor.

TurkNet GigaFiber nerede var?

Sınırlı müddetliğine geçerli bu avantajlı fiyattan yararlanmak için adresinizde TurkNet GigaFiber altyapısı bulunması kâfi. İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli (Gebze) ve Bursa’da oturan ve adresinde TurkNet GigaFiber altyapısı bulunan şanlı kullanıcılar bu kampanyaya katılabilecek.

Mevcut TurkNet aboneleri için 199,90 TL’ye kullanma fırsatı

TurkNet, mevcut abonelerin ayda 199.90 TL’ye bu kampanyadan yararlanabilmesi için arkadaşını getir kampanyası başlattı. Akradaşını TurkNet GigaFiber’e getiren kullanıcılar, 6 ay boyunca 299,90 TL yerine 199,90 TL üzerinden faturalandırma avantajı yakalıyor. Arkadaşınız GigaFiber altyapısında değilse üzülmeyin. Arkadaşınız TurkNet’li olduğunda her ikiniz de 1 ay ücretsiz internet kazanıyorsunuz.

Adresinizde TurkNet GigaFiber olup olmadığını öğrenmek için: GigaFiber Altyapı Sorgulama

İçerik
AB, kurallara uymaları için Apple, Google, Meta ve dahası için geri sayımı başlattı

Avrupa Komisyonu, katı yeni Dijital Piyasalar Yasası (DMA) kapsamında hangi teknoloji şirketlerinin ve hangi hizmetlerini1

4 dk. 3 Okundu
İçerik
Mediatek Dimensity 9300 verimlilik çekirdekleri olmadan gelecek

Taşınabilir yonga dünyasında verimlilik çekirdekleri her vakit vazgeçilmez olmuştur. Bilhassa big.LITTLE olarak bildiğimiz performans ve1

1 dk. 7 Okundu
İçerik
Android 14 çıktı: İşte Android 14’e güncellenecek ilk telefonlar

Google, 4 Ekim’de düzenlediği aktiflikte yeni aygıtların tanıtımı sırasında Android işletim sisteminin en yeni sürümü1

2 dk. 9 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.