KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Apple Watch Ultra şikayetleri artıyor: Ekran zor görünüyor!

Apple Watch Ultra Sikayetleri Artiyor Ekran Zor Gorunuyor169362 0 Birtakım kullanıcıların bildirdiğine nazaran, Apple Watch Ultra ekranı düşük ışık şartlarında zahmetle okunuyor. Apple’dan resmî açıklama gelmesede geçen ay yayınlanan watchOS 10 güncellemesinin saatin ortam ışığı sensörünü bozduğu düşünülüyor.

Apple Destek forumlarında da karanlık ortamda Apple Watch Ultra ekranındaki bilgilerin okunamadığına ait çok sayıda şikayet var. Saatin ortam ışığı sensörü parlaklığı kâfi seviyeye çıkaracak halde kalibre edemiyor.

Watch Ultra 2 kullanıcıları bu durumu donanıma bağlasa da birincil jenerasyon Apple Watch Ultra sahiplerinden de birebir şikayet geliyor. Kullanıcılar, sorunun bilhassa aydınlık bir odadan karanlık bir alana süratli bir biçimde geçildiğinde ve Wayfinder ve Ultra Modular saat kadranlarının gece moduna ayarlanması durumunda daha bariz olduğunu söylüyor. Saatin Ayarlar kısmında parlak düzeyi elle ayarlanmasına karşın okunabilirlik sorunu devam ediyor. Sorunun watchOS 10.0.1 ve watchOS 10.0.2 güncellemesinden sonra olduğu söyleniyor.

iPhone 15 serisiyle birlikte tanıtılan Apple Watch Ultra 2’nın ekranı 3000 nit parlaklığa kadar çıkabilir. Apple, Watch Ultra’nın şimdiye kadar en parlak ekranlı model olduğunu söylüyor. Ekran parlaklığı birtakım şartlarda 1 nit’e kadar düşebiliyor.

İçerik
Vivo T2 Pro’nun lansman tarihi açıklandı

Akıllı telefon devi Vivo, T serisi eser yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Bu bağlamda marka, çok1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Steam’in Eylül Ayı Donanım Anketi açıklandı: Trendler tersine döndü

PC oyunculuğunun kalesi Steam, her ay yayınlanan Donanım ve Yazılım Anketi'nin Eylül 2023 verilerini paylaştı. Steam kullanıcılarını temel alan1

1 dk. 7 Okundu
İçerik
iPhone 15 tanıtımı öncesi Apple Store kapatıldı

Apple, bugün düzenleyeceği Wonderlust etkinliği kapsamında iPhone 15 serisinin tanıtımını gerçekleştirecek. Teknoloji devi iPhone’ların yanında1

1 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.