KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Apple Watch Ultra şikayetleri artıyor: Ekran zor görünüyor!

Apple Watch Ultra Sikayetleri Artiyor Ekran Zor Gorunuyor169362 0 Birtakım kullanıcıların bildirdiğine nazaran, Apple Watch Ultra ekranı düşük ışık şartlarında zahmetle okunuyor. Apple’dan resmî açıklama gelmesede geçen ay yayınlanan watchOS 10 güncellemesinin saatin ortam ışığı sensörünü bozduğu düşünülüyor.

Apple Destek forumlarında da karanlık ortamda Apple Watch Ultra ekranındaki bilgilerin okunamadığına ait çok sayıda şikayet var. Saatin ortam ışığı sensörü parlaklığı kâfi seviyeye çıkaracak halde kalibre edemiyor.

Watch Ultra 2 kullanıcıları bu durumu donanıma bağlasa da birincil jenerasyon Apple Watch Ultra sahiplerinden de birebir şikayet geliyor. Kullanıcılar, sorunun bilhassa aydınlık bir odadan karanlık bir alana süratli bir biçimde geçildiğinde ve Wayfinder ve Ultra Modular saat kadranlarının gece moduna ayarlanması durumunda daha bariz olduğunu söylüyor. Saatin Ayarlar kısmında parlak düzeyi elle ayarlanmasına karşın okunabilirlik sorunu devam ediyor. Sorunun watchOS 10.0.1 ve watchOS 10.0.2 güncellemesinden sonra olduğu söyleniyor.

iPhone 15 serisiyle birlikte tanıtılan Apple Watch Ultra 2’nın ekranı 3000 nit parlaklığa kadar çıkabilir. Apple, Watch Ultra’nın şimdiye kadar en parlak ekranlı model olduğunu söylüyor. Ekran parlaklığı birtakım şartlarda 1 nit’e kadar düşebiliyor.

İçerik
Bard destekli Google Asistan ilk etapta Samsung’a özel olacak

Birkaç gün evvel Google, yapay zeka ile desteklediği Google Assistant with Bard’ı tanıtmıştı. Yeni Google1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
EA Sports FC Mobile, 26 Eylül’de çıkacak! Yenilikler neler?

EA SPORTS’un FIFA ile isim mutabakatını sonlandırmasının akabinde FIFA Mobile güncelleniyor ve yerini EA SPORTS1

4 dk. 2 Okundu
İçerik
Megan Fox, Mortal Kombat’a geliyor: İşte tanıtım videosu

Mortal Kombat 1’in yeni dövüşçülerinden Nitara için tanıtım görüntüsü yayınlandı. Vampir karaktere Amerikalı ünlü oyuncu1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.