KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Apple: iPhone 15 Pro’yu kılıfsız kullanırsanız “geçici” renk değişimi olabilir

Apple Iphone 15 Pro Yu Kilifsiz Kullanirsaniz Rengi Degisebilir169028 0 Apple, iPhone’un nasıl temizleneceğine ait dayanak makalesinde iPhone 15 ve iPhone 15 Pro Max’e özel bir kısım ekledi. Şirket, iPhone 15 Pro’yu kılıfsız kullanmanın yeni titanyum kasanın rengini geçici olarak etkileyebileceğini söylüyor.

Apple’dan iPhone 15 Pro paklık önerisi

iPhone 15 Pro Mavi ve Natürel Titanyum modelinde kasasında renk değişimleri ve parmak izleri oluştuğunu gösteren görsellerin toplumsal medyada paylaşılması üzerine Apple’dan açıklama geldi. Apple, durumu şöyle açıklıyor: “Cildinizdeki yağ, gövdenin rengini süreksiz olarak değiştirilebilir. iPhone’unuzu yumuşak, hafif nemli, tüy bırakmayan bir bezle silmek, yepyeni görünümünü geri kazandıracak.

iPhone 15 Pro’nun hem ön hem de art kısmı hâlâ cam. Paslanmaz çelik yan çerçeve, hem daha güçlü hem de hafif olan titanyumdan yapılmış yeni bir çerçeveyle değiştirildi. Titanyum nedeniyle çerçeve artık parlak değil, fırçalanmış bir görünüme sahip. Bunun dışında iPhone 15 Pro temizeme önerisi öbür iPhone’larla birebir. Apple, kullanıcılara telefonu temizlemeden evvel tüm kabloları çıkarmaları ve basınçlı hava, paklık solüsyonları kullanmamaları tarafında tavsiyede bulunuyor.

İçerik
ABD ordusu Microsoft’tan daha faza HoloLens alacak

Geçtiğimiz hafta ABD ordusunu Microsoft’un güncellenmiş HoloLens başlıklarını test ettiğini ve testlerin olumlu geçtiğini sizlere1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Düşük gecikme ile 12 saat pil ömrü: Karşınızda Sony InZone Buds

Sony, geçtiğimiz gün gayriresmi olarak PS5 Slim olarak isimlendirilecek yeni PS5 modelini tanıttı. Firma tıpkı1

2 dk. 4 Okundu
İçerik
Plan-S ve KAREL uydu haberleşmeli loT ürünleri için anlaşma imzaladı

Türkiye’nin dev telekomünikasyon ekipmanları firması KAREL, uydu ve uzay sistemleri şirketi Plan-S Uydu ve Uzay1

2 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.