KATEGORİLER
Kripto Al Sat

TikTok filtre üreticilerine ödeme sistemini değiştiriyor

Tiktok Filtre Odul Programinda Degisiklik169668 0 En kalabalık toplumsal ağ haline gelen TikTok üzerinde filtreler değerli bir yer tutuyor. Bu yüzden TikTok yaratıcı filtreler ve efektler oluşturanlara bir ödül programı başlatmıştı. Kaideleri biraz sıkıntı olan programda kıymetli değişiklikler yapıldı.

TikTok filtre ödül programı değişiyor

Mayıs ayında duyurulan filtre oluşturma ödül programı 6 milyon dolarlık bir havuza sahipti. Brezilya, Avusturalya, Kanada, Finlandiya, Endonezya, Malezya üzere muhakkak ülkelerde pilot olarak sunulan programda filtreleri en az 500 bin görüntüde kullanılan üreticiler ödül alabiliyordu.

Yapılan değişiklikle artık en az 3 efekti toplamda 1000 görüntüde kullanılan üreticiler programa dahil olabilecek. Böylelikle küçük çaplı filtre üreticileri de programa katılma konusunda teşvik edilmiş olacak ve etkileşim artacak.

Diğer taraftan ödeme tarafında da bir değişiklik yapıldı. Bugüne kadar standart bir ölçüde dağıtılan mükafatlar artık görüntünün oluşturulduğu ülkeye nazaran değişen ölçülere sahip olacak. Ölçünün neye nazaran belirleneceği ise net değil.

İçerik
Google Pixel 8 ve 8 Pro’nun tasarımı resmen doğrulandı

Android ekosisteminin başında yer alan Google, çok yakında merakla beklenen Pixel 8 serisini piyasaya sürecek. Bu bağlamda1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Tasarımı ile büyüleyen Redmi Note 13 Pro+ gözler önüne çıktı

Xiaomi önümüzdeki günlerde Redmi Note 13 5G, Note 13 Pro 5G ve Note 13 Pro+1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Avrupa Birliği, Çin bataryalarına bağımlı hale gelebilir

AB liderleri için hazırlanan bir evrakta, Avrupa Birliği'nin güçlü tedbirler almadığı takdirde 2030 yılına kadar1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.