KATEGORİLER
Kripto Al Sat

TikTok filtre üreticilerine ödeme sistemini değiştiriyor

Tiktok Filtre Odul Programinda Degisiklik169668 0 En kalabalık toplumsal ağ haline gelen TikTok üzerinde filtreler değerli bir yer tutuyor. Bu yüzden TikTok yaratıcı filtreler ve efektler oluşturanlara bir ödül programı başlatmıştı. Kaideleri biraz sıkıntı olan programda kıymetli değişiklikler yapıldı.

TikTok filtre ödül programı değişiyor

Mayıs ayında duyurulan filtre oluşturma ödül programı 6 milyon dolarlık bir havuza sahipti. Brezilya, Avusturalya, Kanada, Finlandiya, Endonezya, Malezya üzere muhakkak ülkelerde pilot olarak sunulan programda filtreleri en az 500 bin görüntüde kullanılan üreticiler ödül alabiliyordu.

Yapılan değişiklikle artık en az 3 efekti toplamda 1000 görüntüde kullanılan üreticiler programa dahil olabilecek. Böylelikle küçük çaplı filtre üreticileri de programa katılma konusunda teşvik edilmiş olacak ve etkileşim artacak.

Diğer taraftan ödeme tarafında da bir değişiklik yapıldı. Bugüne kadar standart bir ölçüde dağıtılan mükafatlar artık görüntünün oluşturulduğu ülkeye nazaran değişen ölçülere sahip olacak. Ölçünün neye nazaran belirleneceği ise net değil.

İçerik
Samsung Galaxy S23 FE resmen doğrulandı

Samsung Galaxy S23 serisinin bütçe dostu olacak yeni üyesi Galaxy S23 FE için geri sayım1

1 dk. 6 Okundu
İçerik
Leo ile bataryanızın ömrünü uzatın

Bugün batarya barındıran tüm aygıtlarda en kıymetli sorun batarya ömrü. Daima şarj edilmesi gereken aygıtların1

1 dk. 5 Okundu
İçerik
Hepsiburada Premium ücreti zamlanıyor: İşte güncel fiyat

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen e-ticaret platformlarından Hepsiburada, Premium üyelik fiyatına yakın vakitte artırım yapacak.1

1 dk. 5 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.