KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Akıllı telefonlarda yeni dönem: 32GB RAM standart oluyor

Akilli Telefonlarda Yeni Donem 32Gb Ram Standart Oluyor168581 0 Günümüzde akıllı telefonlar hayatımızın vazgeçilmez bir kesimi olmuş durumda. Münasebetiyle bu alanda daima olarak rekabetin arttığını ve yeni gelişmeler yaşandığını görüyoruz. Bunlardan ilki süratli şarj teknolojileri olurken, geliştiriciler artık de odağını RAM kapasitesine çevirdi. O denli ki 32GB RAM’e sahip telefonlar çok yakında standart haline gelebilir. 

Bir sonraki telefonunuz 32GB RAM’e sahip olabilir

Bildiğiniz üzere 24GB RAM’e sahip akıllı telefonlar kelam konusu olduğunda bunun kimi durumlarda faydalı olabileceğini belirtmiştik. Niketim katlanabilir telefonlar, hem üretkenlik hem de çoklu misyon yetenekleri nedeniyle daha fazla belleğe muhtaçlık duyuyor. Ayrıyeten oyun telefonlarında da emsal bir durum kelam konusu. 

Günümüzde ise OnePlus Ace Pro 2, REDMAGIC 8S Pro ve Realme GT 5 üzere modeller halihazırda 24GB RAM üzere epeyce yüksek bir RAM kapasitesi sunuyor. Lakin Çin’den gelen yeni bir rapor, orijinal bir standardın yolda olduğunu ortaya çıkardı. Aktarıldığı kadarıyla 32 GB RAM’li telefonlar için birinci testler başladı. 

24GB RAM’li telefonların bile şimdi piyasada yeni olduğunu düşünürsek, Çinlilerin işi biraz abarttığını söylebiliriz. Lakin bu cihazların yakın vakitte sahne almayacağını belirtelim. Pekala RAM kapasinde yaşanacak bu artış hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın. 

İçerik
Telegram Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Telegram Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır? - Mesajlaşma uygulaması olarak sürekli Whatsapp kullanan ancak belirli1

3 dk. 45 Okundu
İçerik
Samsung Galaxy Note 10 serisine elveda

Günümüzde akıllı telefon üreticileri eserlerine 5 yıla kadar güncelleme takviyesi kelamı veriyor lakin bundan yıllar1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
iOS 17, değiştirilemeyen yeni özellikle geliyor: Kullanıcılar tepkili!

Apple, yeni sunduğu iOS 17 güncellemesi, iPhone’lara yeni zil sesleri ve ihtar sesleri getiriyor. Sesler1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.