KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Activision, Game Pass’e ne zaman oyun ekleyeceğini duyurdu

Activision Game Pass E Ne Zaman Oyun Ekleyecegini Duyurdu169605 0 Activision-Blizzard‘ın resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda, yaklaşmakta olan Call of Duty: Çağdaş Warfare III’ün oluşturduğu heyecandan mutlu oldukları belirtildi. Firma buna ek olarak, satın alım süreci tamamlandıktan sonra oyunlarının Microsoft’un Game Pass abonelik hizmetine ne vakit geleceği hakkındaki kimi soruları yanıtladı.

Activision oyunları 2024’te Game Pass’te

Activision Game Pass E Ne Zaman Oyun Ekleyecegini Duyurdu169605 1 Diablo 4 ve yakında çıkacak olan Call of Duty: Çağdaş Warfare III bu yıl servise eklenmeyecek olsa da Activision-Blizzard, 2024 yılında servise oyun eklemeye başlamayı planladığını söyledi. Activision açık bir halde Çağdaş Warfare 3 yahut Diablo 4’ü bu yıl Game Pass’e koyma planlarının olmadığını lakin mutabakat tamamlandığında oyunlarını daha fazla oyuncuya ulaştırmak için Xbox ile çalışmaya başlamayı umuyor.

Bununla birlikte firma 2024 yılına işaret etse de oyunların tam olarak hangi vakit diliminde servise ekleneceği bilinmeyen. Birebir formda hangi oyunların servise ekleneceği de bilinmiyor. Birkaç gün evvel haberini yaptığımız üzere Microsoft, muahedeyi 13 Ekim Cuma günü tamamlamayı hedefliyor. Öte yandan bu yılın Ağustos ayında Xbox işvereni Phil Spencer, Activision-Blizzard oyunlarının birleşmenin tamamlanmasının çabucak akabinde Game Pass’te yer almayacağını söylemişti.

İçerik
Huawei Mate X5 tamir ücreti iPhone 15 Pro kadar

Huawei’nin uydu kontaklı yeni katlanabilir akıllı telefonu Huawei Mate X5 geçtiğimiz haftalarda piyasaya çıkmıştı. İşlemci1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Sony Xperia 1 VI ufukta göründü: Rakipsiz olabilir

Bildiğiniz gibi Sony, geçtiğimiz Mayıs ayında tanıtılan Xperia 1 V ile amiral gemisi rekabetine tekrar dahil oldu.1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Google, 3 yıllık telefonuna yazılım desteği vermeyi kesti

Android üreticileri, aygıtlarına daha uzun mühlet yazılım takviyesi sunmak için çalışırken, Google’dan beklenmedik bir hareket1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.