KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Activision, Game Pass’e ne zaman oyun ekleyeceğini duyurdu

Activision Game Pass E Ne Zaman Oyun Ekleyecegini Duyurdu169605 0 Activision-Blizzard‘ın resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda, yaklaşmakta olan Call of Duty: Çağdaş Warfare III’ün oluşturduğu heyecandan mutlu oldukları belirtildi. Firma buna ek olarak, satın alım süreci tamamlandıktan sonra oyunlarının Microsoft’un Game Pass abonelik hizmetine ne vakit geleceği hakkındaki kimi soruları yanıtladı.

Activision oyunları 2024’te Game Pass’te

Activision Game Pass E Ne Zaman Oyun Ekleyecegini Duyurdu169605 1 Diablo 4 ve yakında çıkacak olan Call of Duty: Çağdaş Warfare III bu yıl servise eklenmeyecek olsa da Activision-Blizzard, 2024 yılında servise oyun eklemeye başlamayı planladığını söyledi. Activision açık bir halde Çağdaş Warfare 3 yahut Diablo 4’ü bu yıl Game Pass’e koyma planlarının olmadığını lakin mutabakat tamamlandığında oyunlarını daha fazla oyuncuya ulaştırmak için Xbox ile çalışmaya başlamayı umuyor.

Bununla birlikte firma 2024 yılına işaret etse de oyunların tam olarak hangi vakit diliminde servise ekleneceği bilinmeyen. Birebir formda hangi oyunların servise ekleneceği de bilinmiyor. Birkaç gün evvel haberini yaptığımız üzere Microsoft, muahedeyi 13 Ekim Cuma günü tamamlamayı hedefliyor. Öte yandan bu yılın Ağustos ayında Xbox işvereni Phil Spencer, Activision-Blizzard oyunlarının birleşmenin tamamlanmasının çabucak akabinde Game Pass’te yer almayacağını söylemişti.

İçerik
Tasarımı ile büyüleyen Redmi Note 13 Pro+ gözler önüne çıktı

Xiaomi önümüzdeki günlerde Redmi Note 13 5G, Note 13 Pro 5G ve Note 13 Pro+1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
Google Pixel 8 ve 8 Pro’nun tasarımı resmen doğrulandı

Android ekosisteminin başında yer alan Google, çok yakında merakla beklenen Pixel 8 serisini piyasaya sürecek. Bu bağlamda1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Apple’ın bahsetmediği iPhone 15 özelliği ortaya çıktı: Pil şarjını sınırlama!

Yeni iPhone 15 serisi, Lightning yerine USB-C temas noktasını kullanıyor. Bu, kullanıcıların tüm Apple aygıtlarını1

1 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.