KATEGORİLER
Kripto Al Sat

1More Penta Driver P50 ayrılabilir kulaklıklar ile geliyor

1More Penta Driver P50 Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati168688 0 Ülkemizde daha çok bütçeye uygun kulaklıkları ile bilinen 1More markası premium usulde kulaklıklar da üretiyor. 1More Penta Driver P50 firmanın en üst seviyedeki eserlerinden birisi olacak.

1More Penta Driver P50 özellikleri ve fiyatı

1More Penta Driver P50 firmanın 1More DLC dinamik şoförlerini kullanıyor ve 4 adet istikrarlı armatür şoför ile entegre ediliyor. Bu dizaynın patenti firmaya ilişkin. Böylelikle hassas ve istikrarlı ses çıkışı elde ediliyor.

Kulaklık 105 desibel hassasiyet ve 32 ohm dirence sahipken 20-40000Hz frekans aralığını kapsıyor. 28 desibele kadar gürültü engelleyebilen kulaklık oksijensiz bakır alaşımlı kablosu sayesinde ses transferini da kayıpsız olarak gerçekleştiriliyor. Kablo üzerinde bir denetim ünitesi de var.

Hi-Res Audio sertifikası olan kulaklık 3.5mm jak girişinin yanında MMCX kontağı ile kesimleri ayırabilmenizi sağlıyor lakin MMCX için kozmik bir eser takviyesi var mı açıklanmamış. 1More Penta Driver P50 kulaklık modeli 170$ fiyat etiketi ile satılacak.

İçerik
Hepsiburada, iPhone 15 serisi için hızlı teslimat sözü veriyor

Apple’ın yeni iPhone 15 serisi Hepsiburada’da ön siparişe açıldı. Hepsiburada, 29 Eylül’de satışa çıkmasıyla birlikte yeni1

2 dk. 5 Okundu
İçerik
Android 14 çıktı: İşte Android 14’e güncellenecek ilk telefonlar

Google, 4 Ekim’de düzenlediği aktiflikte yeni aygıtların tanıtımı sırasında Android işletim sisteminin en yeni sürümü1

2 dk. 9 Okundu
İçerik
Xiaomi’den 4K Mini LED ekranlı iki yeni TV geldi: 65 ve 75 inç

Xiaomi, bugün TV S Pro serisinin yeni üyelerini tanıttı: TV S Pro 65 ve TV1

2 dk. 6 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.