KATEGORİLER
Kripto Al Sat

290W powerbank geliyor

Uze Bold 2 Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati169269 0 Taşınabilir aygıtlarda süratli şarj artık değerli bir rekabet haline geldi. Prize bağlı adaptörlerde 200W üzerine çıkılmış durumda. Powerbank bölümünde ise bu sayılar biraz daha yavaş yükseliyor. UZE Bold 2 segmentinde rekor kırıyor.

UZE Bold 2 özellikleri ve fiyatı

UZE Bold 2 powerbank modeli 27000mAh bataryası ile sizi güçsüz bırakmıyor. MagSafe ahengi, grafen teknolojisi ile en verimli ve en inançlı güç transferi, kablosuz şarj üzere başka rakiplerinde de mevcut olan özellikleri var. Farkı ise güç çıkışında.

Powerbank toplamda 290W güç çıkışı verebildiğini argüman ediyor. En büyük transfer 140W ile yapılırken 30W iki adet çıkışı ve 100W hem giriş hem çıkış portu var. Tüm portlar USB Tip-C üzerinden. Ayrıyeten MagSafe ile 15W düzeyine kadar ve Apple aksesuarları için de 5W kablosuz şarj sunuluyor. Birebir anda 6 aygıtı şarj edebiliyor.

İki port haricinde bir MagSafe ve bir Apple Watch şarj ettiğinizde toplamda 290W çıkış alabiliyorsunuz. Öbür senaryolarda ise en fazla 270W çıkış veriliyor. OLED ekranda çıkışların güç düzeyleri gösterilirken 2000 döngüye kadar ömrü var. UZE Bold 2 modeli 100W GaN adaptörü de dahil 239$ olarak bağış topluyor. Dağıtım Kasım ayında başlayacak.

İçerik
GTA 6, görsel açıdan büyük bir sıçrama yapacak

Grand Theft Auto 6, Red Dead Redemption 2'de görülenlerin çok ötesinde etkileyici görsellere sahip olacak1

2 dk. 4 Okundu
İçerik
Futbol simülatörü EA SPORTS FC 24 yayınlandı: %50 olumsuz yorum

Electronic Arts yeni bir futbol simülatörü olan EA SPORTS FC 24'ü tanıttı. Fakat lansman çok1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Milli Deniz Topu’nun ilk teslimatı yapıldı

Makine ve Kimya Sanayisi AŞ (MKE) tarafından geliştirilen Milli Deniz Topu’nun entegrasyon çalışmalarının tamamlanmasının akabinde1

2 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.