KATEGORİLER
Kripto Al Sat

1 Haftada 5 Kilo Aldıran Karışım

İçindekiler

1 Haftada 5 Kilo Aldıran Karışım – Tüm dünyada obezite ciddi bir sorun haline gelmeye başladı. İnsanların yemeğe yeterli zamanı harcamaması ve hazır ürünlere yönelmeye başlaması hızlı bir şekilde kilo almalarına sebep olabiliyor. Ancak bu sorunun karşısında kilo almakta problem yaşayan insanlar da bulunmakta. Vücut yapılarının çok yüksek seviyede kalori yakması ya da yeterli besin tüketecek iştahlarının olmaması sebebiyle insanlar kilo almayı başaramıyor.

Nasıl ki yüksek kiloya sahip olan kişilerin kilo vermesi için diyet ve spor yapması gerekliyse kilo almak isteyen kişilerin de bu iki etmeni hayatına sokması gerekli. Aksi halde alınan kilolar yağ olarak alınacak ve kişi kilo aldığı halinden de memnun olmayacaktır.

Bu süreçte hem sağlıklı hem de etkili karışımlar tüketmek mümkün. 1 haftada 5 kilo aldıran karışım da bunlardan bir tanesi.

1 Haftada Nasıl Kilo Alınır?

Çok uzun uğraşlar sonucunda kilo alamayan kişiler 1 hafta gibi kısa bir süre içerisinde ihtiyaç duydukları kiloyu nasıl alacaklarını merak ediyorlar. Bunun için yapılması gereken işlemler son derece nettir.

İlk olarak öğünlerin atlanması bırakılmalıdır. Hem kilo vermek hem de kilo almak için gün içerisinde 3 ana öğün ve ek olarak ara öğünlerin tercih edilmesi gerekir. Kilonun alınıp verileceğini ise bu öğünlerde tüketilen ürünler belirler.

Öğünlerde kalori değeri yüksek olan ancak vücut için zararlı olmayan ürünlere yönelim gösterilmelidir. Yağlı yiyecekler yerine protein ve karbonhidrat ile yüksek kalori değerine ulaşan ürünler tüketilirse kilo almak mümkün hale gelir. 1 haftada 5 kilo aldıran karışım da bu süreçte son derece sağlıklı ve yüksek kalorili bir karışım olarak karşımıza çıkar.

Kilo Aldıran Karışımlar İşe Yarar mı?

Evde kolay bir şekilde hazırlayabileceğiniz 1 haftada 5 kilo aldıran karışım ile birlikte kilo alma sürecinizi hızlandırmanız mümkün. Hazırlayacağınız bu karışım günde yalnızca 1 defa tüketiliyor. Eğer bu tüketimin dışında düzenli öğünlere devam etmezseniz ve bu karışımdan bir mucize gerçekleştirmesini beklerseniz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Yapmanız gereken, uymadan önce 1,5 bardak kadar bu karışımdan tüketmenizdir. Bu karışım bir yandan size ihtiyaç duyacağınız ek kaloriyi sağlayacak bir yandan da iştahınızı açacaktır. Böylece kahvaltı öğününüzü boş geçmeden güne dinç bir şekilde başlayabilir ve gün içerisinde ihtiyacınız olan sağlıklı kalorileri alabilirsiniz.

1 Haftada 5 Kilo Aldıran Karışım Nasıl Hazırlanır?

Sağlıklı bir şekilde kalori almak için son derece doğru bir adres olan 1 haftada 5 kilo aldıran karışım evde kolayca hazırlanabilir. Bu karışımın hazırlanması için gerekli olan malzemeler;

  • Badem ve fındık gibi kuruyemişler,
  • 1,5 bardak tam yağlı süt,
  • 1 yemek kaşığı bal,
  • 1-2 adet yaş ya da kuru hurma, şeklinde sıralanmaktadır.

İlk olarak blender içerisine süt haricindeki malzemelerin tamamı atılır. Ardından bu malzemeler blender yardımıyla bir harç haline getirilir. 1,5 bardak sütün içerisinde malzemeler eklendikten sonra iyice karıştırılarak gerekli karışım hazır hale gelir.

Kilo Aldıran Sütlü Karışımlar

Kilo aldıran karışımlarda süt önemli bir yardımcı olur. Hazırlanan karışımlar maksimum etki göstermesi için yatmadan önce içilir. 1 haftada 5 kilo aldıran karışım da uykudan hemen önce içilen karışımlardan bir tanesidir. Sütün bu karışımlarda kullanılmasının sebebi hem sağlıklı bir kalori değerinin bulunması hem de uykuyu kaçıran bir etkisinin bulunmamasıdır. Tamamen sağlıklı bir şekilde kilo alınmasını sağlamaktadır.

Karışımlarda süt sabit kalarak diğer malzemeler değişebilir. Antep fıstığı ya da kaju gibi farklı kuruyemişler kullanılabilir. Bal yerine pekmez tercihinde bulunmak mümkündür. Ancak tam yağlı süt devamlı olarak karışımların içerisinde yer alması gereken bir üründür.

İçerik
Tiramisu Tarifi – Tiramisu Nasıl Yapılır?

Kökeni İtalya’ya dayanan bu tatlı vazgeçilmez gündelik atıştırmalıklar arasında yerini koruyor. Kelime anlamı “Beni neşelendir1

2 dk. 8 Okundu
İçerik
Garanti Şube Kodu Nerede Yazar

Garanti Şube Kodu Nerede Yazar - Kartınızın şube kodunu öğrenebilmenizin iki yolu bulunuyor. Birincisi internet1

2 dk. 11 Okundu
İçerik
Vergi Dairesi Maaş Hesabına Bloke Koyabilir mi?

Vergi Dairesi Maaş Hesabına Bloke Koyabilir mi? - Ödemesi geciken veya ödemediğiniz herhangi bir vergi1

2 dk. 18 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.