KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Final Fantasy VII Rebirth çıkış tarihi belli oldu: PS5’e geliyor

Final Fantasy Vii Rebirth Cikis Tarihi Belli Oldu Ps5 E Geliyor168813 0 Square Enix tarafından geliştirilen ve yayınlanan Final Fantasy VII Remake‘in devam olduğu Final Fantasy VII Rebirth’ün çıkış tarihi paylaşıldı. Yeniden üretim üçlemesinin ikinci kısmı, 100 saate yakın oynanış sunacak. 

Final Fantasy VII Rebirth için çıkış tarihi belirli oldu

Dün gerçekleştirilen Playstation State of Play etkinliğinde sahne alan oyunlardan biri de Final Fantasy VII Rebirth oldu. O denli ki tekrar imal üçlemesinin ikinci oyunu hakkında yeni bir fragman ve çıkış tarihi paylaşıldı. Bu fragmana göre Final Fantasy VII Rebirth, 29 Şubat 2024 tariginde PS5 için çıkış yapacak. 

Ayrıca Square Enix, üretimin 100 saate yakın oynanış sunacağını söylüyor. Ancak oyunlar sadece orijinal Final Fantasy VII’nin orta noktasına kadar ilerleyebilecek. Bu noktada serinin devam oyunu, tam manasıyla bir açık dünya oyunu olmasa bile, geniş ve keşfedilebilir ortamlar ile dikkat çekiyor diyebiliriz. Ayrıca Final Fantasy 7 Remake: Rebirth’ün, iki disk hâlinde yayınlanacağını belirtelim.

Final Fantasy 7 Remake: Rebirth an prestijiyle 1.499 TL’den ön siparişe açıldı. Ayrıca evvelki oyunu oynamadıysanız Final Fantasy VII Remake ve Rebirth’ü içeren Twin paketine de 1.499 TL’den ulaşılabiliyor.

İçerik
Android 14 alacak Samsung telefonlar belli oldu: İşte tarihleri

Bildiğiniz üzere Google tarafından geçtiğimiz Şubat ayında tanıtılan Android 14 için geri sayım resmen başladı. Son olarak Samsung Türkiye,1

3 dk. 3 Okundu
İçerik
Xiaomi 13T ve Xiaomi 13T Pro’nun basın görselleri ortaya çıktı

Xiaomi bu ayın sonlarına hakikat Avrupa pazarında yeni amiral gemisi akıllı telefonları Xiaomi 13T ve1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Youtuber Nasıl Olunur? 

Video izlemenin yanında kişiler arasında iletişim sağlamaya da yarayan Youtube 2005 yılında, had Hurley, Jawed1

5 dk. 8 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.