KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Yeni nesil Apple Pencil’ın kilit özelliği ortaya çıktı

Apple Pencil 3 Un Kilit Ozelligi Ortaya Cikti169396 0 Apple, Ekim 2018’de üçüncü kuşak iPad Pro ile birlikte manyetik olarak şarj olan ve daha rahat tutuş sağlayan yeni dizaynıyla Apple Pencil 2’yi tanıtmıştı. Uzunca bir mühletin akabinde yeni jenerasyon Apple Pencil hakkında birinci bilgiler gelmeye başladı. Apple Pencil 3. nesil, değiştirilebilir manyetik uçlara sahip olacak.

Farklı kullanımlara uygun mıknatıslı uçlarla gelecek

Apple Pencil 3, iPad kullanıcısının gereksinimlerine daha yeterli ahenk sağlayacak farklı formda yeni uçlarla gelecek. Örneğin; teknik çizim için başka, boyama için başka ucu olacak. Birinci ve ikinci jenerasyon Apple Pencil’ın da ucu değiştirilebiliyor fakat uçlar çevirilerek açılıyor ve tek tip. Uç kaybolduğunda yahut ziyan gördüğünde yenisini satın almak gerekiyor. 3. kuşak Apple Pencil’ın uçları mıknatıslı olacak; böylece çok daha kolay halde değiştirilebilecek. Lakin birebir vakitte uçlar daha kolay kaybolabilir. Apple’ın bunu nasıl önleyeceği şimdi muhakkak değil.

iPad Pro’lar OLED ekranla yenileniyor

Apple Pencil 3 bir yana, Apple’ın 2024 iPad Pro modelinde OLED ekran kullanması bekleniyor. Ayrıyeten giriş düzey iPad için Magic Keyboard Folio aksesuarına çok benzeyecek daha büyük trackpad’li tekrar tasarlanmış Magic Keyboard ile gelecek.

İçerik
Intel Core i9-14900K test edildi: 6.0GHz saat hızı ve daha fazlası

Intel, önümüzdeki haftalarda 14.Nesil Meteor Lake ve Raptor Lake Refresh işlemcilerini piyasaya sürecek. Bu bağlamda1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
İlk kez soyu tükenmiş bir türden RNA elde edildi

Tazmanya ada eyaleti dışında bu çizgili, köpek büyüklüğündeki hayvan yaklaşık 2.000 yıl evvel başka doğal1

2 dk. 5 Okundu
İçerik
X Premium özelliği Threads’e ücretsiz geldi

Instagram'ın unutulan uygulaması Threads, yeni özelliklerle daima güncelleniyor. Son olarak Twitter'da X Premium abonelere sunulan1

1 dk. 6 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.