KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Yeni nesil Apple Pencil’ın kilit özelliği ortaya çıktı

Apple Pencil 3 Un Kilit Ozelligi Ortaya Cikti169396 0 Apple, Ekim 2018’de üçüncü kuşak iPad Pro ile birlikte manyetik olarak şarj olan ve daha rahat tutuş sağlayan yeni dizaynıyla Apple Pencil 2’yi tanıtmıştı. Uzunca bir mühletin akabinde yeni jenerasyon Apple Pencil hakkında birinci bilgiler gelmeye başladı. Apple Pencil 3. nesil, değiştirilebilir manyetik uçlara sahip olacak.

Farklı kullanımlara uygun mıknatıslı uçlarla gelecek

Apple Pencil 3, iPad kullanıcısının gereksinimlerine daha yeterli ahenk sağlayacak farklı formda yeni uçlarla gelecek. Örneğin; teknik çizim için başka, boyama için başka ucu olacak. Birinci ve ikinci jenerasyon Apple Pencil’ın da ucu değiştirilebiliyor fakat uçlar çevirilerek açılıyor ve tek tip. Uç kaybolduğunda yahut ziyan gördüğünde yenisini satın almak gerekiyor. 3. kuşak Apple Pencil’ın uçları mıknatıslı olacak; böylece çok daha kolay halde değiştirilebilecek. Lakin birebir vakitte uçlar daha kolay kaybolabilir. Apple’ın bunu nasıl önleyeceği şimdi muhakkak değil.

iPad Pro’lar OLED ekranla yenileniyor

Apple Pencil 3 bir yana, Apple’ın 2024 iPad Pro modelinde OLED ekran kullanması bekleniyor. Ayrıyeten giriş düzey iPad için Magic Keyboard Folio aksesuarına çok benzeyecek daha büyük trackpad’li tekrar tasarlanmış Magic Keyboard ile gelecek.

İçerik
Amazon’dan Starlink’e rakip geldi: Uydular fırlatılıyor!

Amazon'un Kuiper uyduları yakında yörüngeye gerçek seyahatlerine başlayacak. Şirket, 6 Ekim'de fırlatılması planlanan Protoflight göreviyle1

2 dk. 4 Okundu
İçerik
LG’nin katlanabilir ekranlı ilk dizüstü bilgisayarı LG Gram Fold çıktı

Son yıllarda Lenovo ve Asus’un kompakt dizüstü bilgisayar tecrübesi ya da dev bir ekran sunan1

3 dk. 8 Okundu
İçerik
Rekabet Kurumu’ndan Mackolik’teki reklamlar hakkında kısıtlama

Rekabet Kurumu, canlı skor uygulaması Mackolik hakkında soruşturma açılmasına ve reklamlara kısıtlama uygulanarak süreksiz önlem1

1 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.