KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Yeni nesil Apple Pencil’ın kilit özelliği ortaya çıktı

Apple Pencil 3 Un Kilit Ozelligi Ortaya Cikti169396 0 Apple, Ekim 2018’de üçüncü kuşak iPad Pro ile birlikte manyetik olarak şarj olan ve daha rahat tutuş sağlayan yeni dizaynıyla Apple Pencil 2’yi tanıtmıştı. Uzunca bir mühletin akabinde yeni jenerasyon Apple Pencil hakkında birinci bilgiler gelmeye başladı. Apple Pencil 3. nesil, değiştirilebilir manyetik uçlara sahip olacak.

Farklı kullanımlara uygun mıknatıslı uçlarla gelecek

Apple Pencil 3, iPad kullanıcısının gereksinimlerine daha yeterli ahenk sağlayacak farklı formda yeni uçlarla gelecek. Örneğin; teknik çizim için başka, boyama için başka ucu olacak. Birinci ve ikinci jenerasyon Apple Pencil’ın da ucu değiştirilebiliyor fakat uçlar çevirilerek açılıyor ve tek tip. Uç kaybolduğunda yahut ziyan gördüğünde yenisini satın almak gerekiyor. 3. kuşak Apple Pencil’ın uçları mıknatıslı olacak; böylece çok daha kolay halde değiştirilebilecek. Lakin birebir vakitte uçlar daha kolay kaybolabilir. Apple’ın bunu nasıl önleyeceği şimdi muhakkak değil.

iPad Pro’lar OLED ekranla yenileniyor

Apple Pencil 3 bir yana, Apple’ın 2024 iPad Pro modelinde OLED ekran kullanması bekleniyor. Ayrıyeten giriş düzey iPad için Magic Keyboard Folio aksesuarına çok benzeyecek daha büyük trackpad’li tekrar tasarlanmış Magic Keyboard ile gelecek.

İçerik
Apple uydu üzerinden yol yardımını başlatıyor

Geçen sene iPhone 14 serisi ile uydu üzerinden acil durum irtibatını başlatan Apple, bu yıl1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
iPhone 15 Plus, batarya testinde iPhone 15 Pro Max’i geride bıraktı

Geçtiğimiz Cuma günü iPhone 15 serisinin piyasaya sürülmesinin akabinde birinci batarya testi sonuçları ortaya çıkmaya1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
ASUS ROG Phone 8 Ultimate, tanıtımdan önce rekor kırdı

Akıllı telefon pazarında oyuncu odaklı ROG Phone modelleri ile varlık gösteren ASUS, geçtiğimiz Haziran ayında tanıtılan1

2 dk. 6 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.