KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Galaxy S24 serisinin ekran parlaklığı “göz kamaştırabilir”

Galaxy S24 Serisinin Ekran Parlakligi Goz Kamastirabilir169284 0 Görünüşe nazaran kağıt üzerinde tüm Galaxy S24 modelleri teknik özellik artışı alacak. Hatta temel ve Plus modellerdeki gelişim biraz daha büyük olacak üzere duruyor. Son bilgilere nazaran gelecek yıl ocak ayında çıkacak tüm versiyonların epeyce yüksek ekran parlaklığına sahip olacağı belirtiliyor.

Galaxy S24 serisinde 2.500 nit dönemi

Son bilgilere nazaran Galaxy S24, Galaxy S24 Plus ve Galaxy S24 Ultra 2.500 nit gibi epeyce savlı ekran parlaklığına sahip olacak. Birebir vakitte ‘Ultra’ varyantı hariç tüm modellerin pil kapasitelerinde küçük artışlar olacağı söyleniyor. Küçük pil kapasitesi artışları ne yazık ki daha süratli şarj getirmeyecek. Münasebetiyle temel modelde 25W, Plus ve Ultra modellerde ise 45W süratli şarjı tekrardan göreceğiz.

Bu ortada Galaxy S23 serisinde azamî parlaklık 1.750nit düzeyindeydi. Münasebetiyle yüzde 40’ı aşkın bir artış kelam konusu. iPhone 15 Pro’larda azamî parlaklık ise 2.000 nit olmuştu. Ekranlar tarafındaki tek değişiklik bu da değil. Samsung’un temel ve ‘Plus’ modellerine LTPO ekranı getireceği tez ediliyor. Daha evvel bu cins ekranlar sadece ‘Ultra’ versiyonlarda kullanılmıştı. Öte yandan ekran çözünürlüğü tarafında da değişiklikler var. Temel model yeniden FHD+ çözünürlükte olacak fakat Plus ve Ultra modeller WQHD+ panellere sahip olacak.

Batarya tarafındaysa Galaxy S24 Ultra bir sefer daha 5.000mAh kapasiteli bir pile sahip olacak. Öteki modellerin ise sırasıyla 4.000mAh ve 4.900mAh pil barındırdığı söyleniyor. Bilmeyenler için Galaxy S23 ve Galaxy S23 Plus’da sırasıyla 3.900mAh ve 4.700mAh bulunuyordu. Tüm bunlara ek olarak geçtiğimiz saatlerde yayınladığımız haberde Galaxy S24 serisinin düz kenarlara geçtiğinden bahsetmiştik. O haberin ayrıntılarına üstteki ilişkiden ulaşabilirsiniz.

İçerik
Bomba iddia: Huawei’nin Kirin 9000s yongasını SMIC değil TSMC üretmiş olabilir

Huawei'nin Kirin 9000s yongasını çevreleyen tartışmalar ve söylentiler sona ermedi ve resmi bilgi eksikliği durumu1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Microsoft 15.000 $’a varan ödülleri ile AI hata bulma programını başlattı!

Microsoft Perşembe günü yaptığı duyuruda, yapay zeka takviyeli Bing hizmetleri ve uygulamalarındaki güvenlik açıklarını bulup1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Redmi Note 12 5G bu yılki sevkiyat rekorunu kırdı: 1 milyon adet

Redmi Note akıllı telefonlar tüketiciler ortasında büyük bir popülarite kazanmış durumda. Eylül 2023 prestijiyle dünya1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.