KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Galaxy S24 serisinin ekran parlaklığı “göz kamaştırabilir”

Galaxy S24 Serisinin Ekran Parlakligi Goz Kamastirabilir169284 0 Görünüşe nazaran kağıt üzerinde tüm Galaxy S24 modelleri teknik özellik artışı alacak. Hatta temel ve Plus modellerdeki gelişim biraz daha büyük olacak üzere duruyor. Son bilgilere nazaran gelecek yıl ocak ayında çıkacak tüm versiyonların epeyce yüksek ekran parlaklığına sahip olacağı belirtiliyor.

Galaxy S24 serisinde 2.500 nit dönemi

Son bilgilere nazaran Galaxy S24, Galaxy S24 Plus ve Galaxy S24 Ultra 2.500 nit gibi epeyce savlı ekran parlaklığına sahip olacak. Birebir vakitte ‘Ultra’ varyantı hariç tüm modellerin pil kapasitelerinde küçük artışlar olacağı söyleniyor. Küçük pil kapasitesi artışları ne yazık ki daha süratli şarj getirmeyecek. Münasebetiyle temel modelde 25W, Plus ve Ultra modellerde ise 45W süratli şarjı tekrardan göreceğiz.

Bu ortada Galaxy S23 serisinde azamî parlaklık 1.750nit düzeyindeydi. Münasebetiyle yüzde 40’ı aşkın bir artış kelam konusu. iPhone 15 Pro’larda azamî parlaklık ise 2.000 nit olmuştu. Ekranlar tarafındaki tek değişiklik bu da değil. Samsung’un temel ve ‘Plus’ modellerine LTPO ekranı getireceği tez ediliyor. Daha evvel bu cins ekranlar sadece ‘Ultra’ versiyonlarda kullanılmıştı. Öte yandan ekran çözünürlüğü tarafında da değişiklikler var. Temel model yeniden FHD+ çözünürlükte olacak fakat Plus ve Ultra modeller WQHD+ panellere sahip olacak.

Batarya tarafındaysa Galaxy S24 Ultra bir sefer daha 5.000mAh kapasiteli bir pile sahip olacak. Öteki modellerin ise sırasıyla 4.000mAh ve 4.900mAh pil barındırdığı söyleniyor. Bilmeyenler için Galaxy S23 ve Galaxy S23 Plus’da sırasıyla 3.900mAh ve 4.700mAh bulunuyordu. Tüm bunlara ek olarak geçtiğimiz saatlerde yayınladığımız haberde Galaxy S24 serisinin düz kenarlara geçtiğinden bahsetmiştik. O haberin ayrıntılarına üstteki ilişkiden ulaşabilirsiniz.

İçerik
Oppo’nun en yeni katlanabilir telefonu yakında global pazara geliyor

Oppo Find N3 Flip hatırlayacağınız üzere kısa müddet evvel Çin pazarında tanıtılmıştı. Şirket yeni katlanabilir1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Samsung Galaxy S23 FE’nin fiyatı sızdırıldı: Ekim ayında gelebilir

Samsung Galaxy S23 FE'nin 2023'ün dördüncü çeyreğinde küresel pazarda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Merakla beklenen akıllı1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
MNG Kargo artık DHL Group’un bir parçası

Rekabet Kurumu ve Bilgi Teknolojileri ve Bağlantı Kurumu’ndan gerekli onayların alınmasının akabinde pay bölüm süreci1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.