KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Xiaomi Watch 2 Pro’nun ilk görüntüleri internete düştü: İşte tasarımı

Xiaomi Watch 2 Pro Nun Goruntuleri Internete Dustu Iste Tasarimi168522 0 Yakında duyurulması beklenen Xiaomi Watch 2 Pro‘nun yüksek kaliteli imajları ortaya çıktı. Yayınlanan görseller şirketin klasik stile sadık kalmaya karar verdiğin gösteriyor. Sonuç olarak amiral gemisi akıllı saat Samsung Galaxy Watch 6 Classic‘i andıran bir görünüm sunacak.

Görüntülere bakılırsa Xiaomi Watch 2 Pro yuvarlak paslanmaz çelik bir kasaya sahip olacak ve dışarıdan bakıldığında geleneksel bir kol saati görünümünü yansıtacak. Akıllı saatin üzerinde iki denetim tuşu ve muhtemelen tuş misyonu de görecek bir döner kurma kolu yer alıyor.

Xiaomi Watch 2 Pro Nun Goruntuleri Internete Dustu Iste Tasarimi168522 1

Xiaomi 13T serisiyle birlikte tanıtılabilir

Xiaomi Watch 2 Pro’nun Daima Açık Ekran (Always on Display) takviyeli 1.43 inç AMOLED ekrana sahip olacağı bildiriliyor. Şirket içinden gelen bilgilere nazaran akıllı saatin hem Bluetooth hem de 4G LTE özellikli versiyonu olacak. Aygıtla ilgili bildiklerimiz bunlarla sonlu değil.

Vücut kompozisyonu tahlili, kandaki oksijen satürasyon düzeyini (SpO2) ölçme, uyku kalitesini takip etme ve çeşitli spor modları içerecek. Xiaomi şimdi saatle ilgili rastgele bir açıklama yapmadı, fakat 26 Eylül‘de Xiaomi 13T serisiyle birlikte tanıtılma ihtimali yüksek. 

İçerik
Xiaomi Redmi Note 8 Pro İnceleme

Xiaomi hayatımıza hızlı bir giriş yaptı ve kısa süre içerisinde adından bahsettirmeyi başardı. Son zamanlar1

2 dk. 6 Okundu
İçerik
Apple, güncellemeyle çözdü: Fransa’da iPhone 12 yasağı kalkıyor

Fransa, Eylül ayı başlarında Apple'a ‌‌iPhone‌‌ 12 satışlarını durdurmasını ve Avrupa standartlarında elektromanyetik radyasyon uyumluluğunu1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Huawei’den Windows’a rakip geliyor: HarmonyOS PC için doğrulandı

Bildiğiniz üzere Huawei, ABD kısıtlamalarının akabinde odağını HarmonyOS'a çevirdi. Bu bağlamda Huawei imzalı işletim sisteminin1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.