KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Xiaomi MIJIA sözlük kalemi satışa çıktı

Xiaomi Mijia Dictionary Pen Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati169771 0 Kitap okurken üzerinden geçtiğiniz sözün kelamlık manasını veren kelamlık kalemleri uzun yıllardır hayatımızda. Gelişen teknoloji ile birlikte kelamlık kalemleri de daha düzgün hale geliyor. Xiaomi MIJIA epey gelişmiş bir kelamlık kalemi satışa sundu.

Xiaomi MIJIA Dictionary Pen özellikleri ve fiyatı

Xiaomi MIJIA Dictionary Pen lazer takviyeli tarayıcısı ile kâğıt üzerindeki metinleri tarayarak çeviriler yapıyor yahut farklı emeller için kullanıcısına gönderiyor. Ayrıyeten kamera ile tüm paragrafı, fotoğrafları algılayabiliyor.

Çift mikrofon ile sesli çeviri de yapabilen aygıt Rusça, İngilizce, Çince, Japonca, Almanca, Korece üzere pek çok lisanı destekliyor. Ekran üzerinde farklı uygulamalara erişim ve yapılan süreçlerin ön izlemesini görebilmek de mümkün.

Cihaz İngilizce ve Çince metin transferini yüzde 99 muvaffakiyet ile gerçekleştiriyor. Tekrar İngilizce ve Çince toplamda 15 milyon hazır söz yer alırken Oxford ve Kingsoft üzere pek çok Çince-İngilizce kelamlık ile de uyumlu. Xiaomi MIJIA Dictionary Pen 96$ civarında fiyat etiketine sahip.

İçerik
iOS 17 ne zaman çıkacak? İşte iOS 17 güncellemesinin çıkış tarihi

Apple, yeni iPhone ve Apple Watch modellerini duyurduğu Wonderlust etkinliğinde iOS 17 çıkış tarihini de paylaştı. Böylelikle iPhone kullanıcılarının1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Instagram Hesap Dondurmak ve Silmek

Instagram, dünyada kullanıcı sayısı 1 milyardan fazla kişiye ulaşmış popüler sosyal medya uygulamaları arasında yer1

2 dk. 10 Okundu
İçerik
ChatGPT kan kaybetmeye devam ediyor

Tahlil firması Similarweb'e nazaran, OpenAI tarafından kasım ayında piyasaya sürülen son derece tanınan yapay zekâ1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.