KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Xiaomi 14 ve 14 Pro’nun tanıtım tarihi sızdı: Daha erken geliyor

Xiaomi 14 Ve 14 Pro Nun Tanitim Tarihi Sizdi Daha Erken Geliyor168739 0 Akıllı telefon devi Xiaomi, Aralık 2022’de tanıtılan Xiaomi 13 ve 13 Pro‘nun halefi üzerinde hazırlıklara başladı. Bu noktada Xiaomi 14 ve 14 Pro modellerinden oluşacak Xiaomi 14 serisi hakkında bir müddettir sızıntılar duymaya devam ediyoruz. Son olarak MIUI 15 yazılım kodlarında Xiaomi 14 serisinin tanıtım tarihine ait kıymetli bir ayrıntı keşfedildi.

Xiaomi 14 ve 14 Pro’nun tanıtım tarihi sızdı

Bildiğiniz üzere Xiaomi, MIUI 14,5 güncellemesinin akabinde odağını Android 14 tabanlı MIUI 15‘e çevirdi. Bugün ise yeni güncellemenin sürüm notlarında şaşırtan bir ayrıntı keşfedildi. Buna nazaran Xiaomi 14 ve 14 Pro, Kasım ayının birinci haftasında tanıtılacak. Lakin bu tarihin Çin pazarını bahis aldığını belirtmekte yarar var. 

Ayrıca Xiaomiui, her iki aygıt için en son dahili sürüm numaralarının ”MIUI-V15.0.0.1.UNCEUXM” ve ”MIUI-V15.0.0.1.UNBEUXM” olduğunu belirtti. Bu da Xiaomi 14 serisi için geliştirilme kademesinin artık tamamlanmak üzere olduğunu gösteriyor.

Bildiğiniz üzere daha evvelki sızıntılar da Xiaomi 14 serisi için benzeri bir tarihe işaret etmişti. O denli ki her iki aygıtın 11 Kasım tarihli Double Eleven satış etkinliğinden (Çin’de Bekarlar Günü olarak da bilinen bir alışveriş etkinliği) evvel piyasaya çıkacağı belirtilmişti. Bu nedenle sızıntının doğruluk hissesi taşıdığını söyleyebiliriz. Akıllı telefonlar hakkında daha fazla ayrıntının önümüzdeki haftalarda paylaşılacağını düşünüyoruz. 

İçerik
iPhone 15 Pro işlemcisi Apple A17 Bionic tanıtıldı! Daha iyisi yok

Apple, geçtiğimiz saatlerde başlayan Wonderlust aktifliği kapsamında heyecan verici duyurularda bulundu. Bunlardan en kıymetlisi ise1

3 dk. 1 Okundu
İçerik
Spotify’a tüm gün güncellenen yeni kişisel çalma listesi geldi

Çevrimiçi müzik akış hizmeti Spotify, gün boyunca ruh halinize ahenk sağlayan ve daima olarak değişen1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Evlerdeki camlardan yüksek enerji elde etmede 2. perde

Avustralya merkezli pak güç şirketi ClearVue, birden fazla kişinin olmaz dediği hem ışığı geçirip hem1

2 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.