KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Xiaomi 14 ve 14 Pro’nun tanıtım tarihi sızdı: Daha erken geliyor

Xiaomi 14 Ve 14 Pro Nun Tanitim Tarihi Sizdi Daha Erken Geliyor168739 0 Akıllı telefon devi Xiaomi, Aralık 2022’de tanıtılan Xiaomi 13 ve 13 Pro‘nun halefi üzerinde hazırlıklara başladı. Bu noktada Xiaomi 14 ve 14 Pro modellerinden oluşacak Xiaomi 14 serisi hakkında bir müddettir sızıntılar duymaya devam ediyoruz. Son olarak MIUI 15 yazılım kodlarında Xiaomi 14 serisinin tanıtım tarihine ait kıymetli bir ayrıntı keşfedildi.

Xiaomi 14 ve 14 Pro’nun tanıtım tarihi sızdı

Bildiğiniz üzere Xiaomi, MIUI 14,5 güncellemesinin akabinde odağını Android 14 tabanlı MIUI 15‘e çevirdi. Bugün ise yeni güncellemenin sürüm notlarında şaşırtan bir ayrıntı keşfedildi. Buna nazaran Xiaomi 14 ve 14 Pro, Kasım ayının birinci haftasında tanıtılacak. Lakin bu tarihin Çin pazarını bahis aldığını belirtmekte yarar var. 

Ayrıca Xiaomiui, her iki aygıt için en son dahili sürüm numaralarının ”MIUI-V15.0.0.1.UNCEUXM” ve ”MIUI-V15.0.0.1.UNBEUXM” olduğunu belirtti. Bu da Xiaomi 14 serisi için geliştirilme kademesinin artık tamamlanmak üzere olduğunu gösteriyor.

Bildiğiniz üzere daha evvelki sızıntılar da Xiaomi 14 serisi için benzeri bir tarihe işaret etmişti. O denli ki her iki aygıtın 11 Kasım tarihli Double Eleven satış etkinliğinden (Çin’de Bekarlar Günü olarak da bilinen bir alışveriş etkinliği) evvel piyasaya çıkacağı belirtilmişti. Bu nedenle sızıntının doğruluk hissesi taşıdığını söyleyebiliriz. Akıllı telefonlar hakkında daha fazla ayrıntının önümüzdeki haftalarda paylaşılacağını düşünüyoruz. 

İçerik
iPhone 15 yurt dışı fiyatları: iPhone 15 Pro Max en ucuz hangi ülkede?

Apple, 12 Eylül’de düzenlediği Wonderlust etkinliğinde iPhone 15 serisini tanıttı. Lansmandan çabucak sonra iPhone 151

5 dk. 6 Okundu
İçerik
Apple, Arm ile yeni anlaşma imzaladı: İşte detaylar

Apple ile Arm uzun müddettir iş ortağı. Şirketin ABD Nasdaq borsasında halka açılma planlarını açıklamasının1

1 dk. 6 Okundu
İçerik
Zam öncesi PlayStation Plus üyelik uzatma işlemi 2025 ile sınırlandırıldı

Sony, kısa müddet evvel yaptığı açıklamada global olarak PlayStation Plus 12 aylık aboneliklerinin fiyatını tüm1

2 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.