KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Xiaomi 14 ve 14 Pro’nun muhtemel çıkış tarihi paylaşıldı

Xiaomi 14 Ve 14 Pro Nun Muhtemel Cikis Tarihi Paylasildi168514 0 Xiaomi 13 serisi ile kullanıcılardan olumlu yorumlar toplamayı başaran Xiaomi, bir sonraki amiral gemisi Xiaomi 14 serisi için çalışmalara başladı. Bu bağlamda mevcut sızıntılar, Xiaomi 14 ve 14 Pro’nun 2023 sonunda tanıtılacağı istikametindeydi. Fakat bundan daha erken bir duyuru ile karşılaşabiliriz. Bugün Xiaomi 14 serisinin beklenen çıkış tarihi paylaşıldı.

Xiaomi 14 serisi için tarih verildi

Bilmeyenler için Xiaomi 13 ve Xiaomi 13 Pro, geçtiğimiz yılın Aralık ayında piyasaya çıktı. O denli ki, Xiaomi 14 serisinin de bu zamanlamayı müdafaası bekleniyordu. Lakin Digital Chat Station’dan gelen yeni bir rapor, çok daha erken bir tarihe işaret ediyor. Buna nazaran Xiaomi 14 ve 14 Pro, Kasım ayının birinci yahut ikinci haftasında resmiyet kazanabilir.

Ek olarak bu zamanlamanın 11 Kasım tarihli Çin’in Bekarlar Günü olarak da bilinen Double Eleven alışveriş aktifliğine işaret ettiğini belirtelim. Erkene alınan tarihin bir öteki nedeni ise Xiaomi 13 serisinin satış başarısı diyebiliriz. Niketim hem Xiaomi 13 hemde Xiaomi 13 Pro’nun sadece dokuz ay içinde satış amaçlarına ulaştığı belirtiliyor.

Ayrıca mevcut raporlar, sırf Xiaomi 14 ve 14 Pro için geçerli. Amiral gemisi Ultra modelinin her yıl olduğu üzere ikinci çeyrekte çıkış yapması bekleniyor. Xiaomi 14 hakkında bildiklerimiz şu an için bunlarla hudutlu. Fakat önümüzdeki haftalarda daha fazla ayrıntının paylaşılacağını düşünüyoruz. 

İçerik
Ağustos ayının en güçlü Android telefonları açıklandı: İşte sıralama

Akıllı telefonlar kelam konusu olduğunda tanınan kıyaslama uygulamalarından AnTuTu, en güçlü Android telefonlar listesini nizamlı olarak1

3 dk. 3 Okundu
İçerik
Apple’ın yeni sistemi: iPhone’lar kutusu açılmadan mağazada güncellenecek

iPhone 15 ve 15 Pro modelleri, şimdi kullanıcılara ulaşmadan Apple, iOS 17.0.1 güncellemesini yayınlamış ve1

1 dk. 7 Okundu
İçerik
Microsoft, OneDrive için büyük duyurular yapabilir

Microsoft'un sunduğu çevrimiçi evrak depolama ve paylaşma hizmeti yahut kısaca bulut depolama platformu OneDrive, bir1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.