KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Xiaomi 14 serisinin tanıtım tarihi belli oldu: Yakında geliyor

Xiaomi 14 Serisinin Tanitim Tarihi Belli Oldu Yakinda Geliyor168739 0 Akıllı telefon devi Xiaomi, Aralık 2022’de tanıtılan Xiaomi 13 ve 13 Pro‘nun halefi üzerinde hazırlıklara başladı. Bu noktada Xiaomi 14 ve 14 Pro modellerinden oluşacak Xiaomi 14 serisi hakkında bir müddettir sızıntılar duymaya devam ediyoruz. Son olarak MIUI 15 yazılım kodlarında Xiaomi 14 serisinin tanıtım tarihine ait kıymetli bir ayrıntı keşfedildi.

Xiaomi 14 ve 14 Pro’nun tanıtım tarihi

Bildiğiniz üzere Xiaomi, MIUI 14,5 güncellemesinin akabinde odağını Android 14 tabanlı MIUI 15‘e çevirdi. Bugün ise yeni güncellemenin sürüm notlarında şaşırtan bir ayrıntı keşfedildi. Buna nazaran Xiaomi 14 ve 14 Pro, Kasım ayının birinci haftasında tanıtılacak. Lakin bu tarihin Çin pazarını bahis aldığını belirtmekte yarar var. 

Ayrıca Xiaomiui, her iki aygıt için en son dahili sürüm numaralarının ”MIUI-V15.0.0.1.UNCEUXM” ve ”MIUI-V15.0.0.1.UNBEUXM” olduğunu belirtti. Bu da Xiaomi 14 serisi için geliştirilme kademesinin artık tamamlanmak üzere olduğunu gösteriyor.

Bildiğiniz üzere daha evvelki sızıntılar da Xiaomi 14 serisi için benzeri bir tarihe işaret etmişti. O denli ki her iki aygıtın 11 Kasım tarihli Double Eleven satış etkinliğinden (Çin’de Bekarlar Günü olarak da bilinen bir alışveriş etkinliği) evvel piyasaya çıkacağı belirtilmişti. Bu nedenle sızıntının doğruluk hissesi taşıdığını söyleyebiliriz. Akıllı telefonlar hakkında daha fazla ayrıntının önümüzdeki haftalarda paylaşılacağını düşünüyoruz. 

İçerik
Huawei korkutmaya devam ediyor. Bu kez CMOS sensör geliştirecek

ABD’nin ambargolarına karşın yonga üretiminde geri adım atmayan Huawei, biraz daha eski teknolojiler üzerine de1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Sony ve Oppo gelişmiş bir kamera için ortaklık kurdu

Görüntüleme sistemleri alanında Sony, bilhassa akıllı telefon üreticilerin çok büyük bir kısmına kamera sensörleri tedarik1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Starfield yükselişini sürdürüyor, mod araçları seneye

Son yılların en çok beklenen oyunları ortasında yer alan Starfield hakettiği ilgiyi görmeye devam ediyor.1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.