KATEGORİLER
Kripto Al Sat

WhatsApp Web uygulaması değişiyor: İşte gelecek yenilikler

Iste Whatsapp Web Uygulamasina Gelecek Yenilikler169206 0 WhatsApp, web uygulaması için yeni küme sohbet filtresi özelliği geliştiriyor. Bu özellik kullanıcıların sohbetlerini kolay kolay kategorilere ayırmalarına imkan tanıyacak. Yeni WhatsApp Web ayrıyeten daha güzel gezinme tecrübesi için yeni kenar çubuğunu getirecek.

Yeni kenar çubuğu ve sohbet filtresi

Yeni arayüz, şu anda Android için WhatsApp’ta geliştirilmekte olan arayüze çok benziyor. Kullanıcıların sohbetlerini okunmamış iletiler, ferdî konuşmalar ve küme sohbetlerine nazaran yönetmelerine imkan sağlayan üç farklı filtre var. Windows uygulamasındakine emsal yenilenmiş yeni kenar çubuğu da dikkat çekiyor. Sekmeli kenar çubuğu, sohbet, durum, kanallar, topluluklar, arşiv ve yıldızlı bildirilerden oluşuyor.

Yeni kenar çubuğu ve sohbet filtresi özelliği geliştirilme basamağında ve WhatsApp Web’in gelecekteki bir güncellemesinde kullanılabilir olacak.

İçerik
Meta ve LG ortaklaşa Apple Vision Pro’ya rakip hazırlıyor

Apple'ın geçtiğimiz aylarda Vision Pro isimli artırılmış gerçeklik başlığını tanıtması rakipler ortasında bir hareketliliğe yol1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
2024, Microsoft sayesinde AMD için büyük bir yıl olacak

Yapay zekanın yükselişinden şimdiye kadar en düzgün faydalanan şirket elbet Nvidia oldu. Pahasını 1 trilyon1

2 dk. 6 Okundu
İçerik
Dünya standartlarında 1 Gbps’e varan internet ayda 199,90 TL

Ülkemizde internet suratı düşük düzeylerde kalmasına rağmen TurkNet, 1.000 Mbps’ye varan eşit yükleme/indirme süratiyle dünya1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.