KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Warhammer 40,000: Rogue Trader Çıkış Tarihi Açıklandı

 
Geliştirici Owlcat Games, izometrik rol yapma aksiyon oyunu Warhammer 40,000: Rogue Trader’ın 7 Aralık’ta PlayStation 5, Xbox Series, PC (Steam ve GOG üzerinden) ve Mac için çıkış yapacağını duyurdu. Oyunun PlayStation 5, Xbox Series ve Mac sürümleri yeni onaylandı.
 
Yeni bir izometrik tecrübe geliyor 
 
D8262804 9Da8 4F0C 827D 3B52Deeb3688 
 
Games Workshop iştirakiyle geliştirilen Warhammer 40,000: Rogue Trader, eleştirmenlerce beğenilen Pathfinder: Wrath of the Righteous oyununun geliştiricisi Owlcat Games ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Gruplar oyunun sunacağı öykü konusunda kendine güveniyor ve sahiden de güçlü bir rol yapma tecrübesi sunmayı hedefliyor. 
 
Oyunda dikkat cazibeli yerler bulunuyor. Maceranıza, şimdi haritası çıkarılmamış ve inanılmaz derecede tehlikeli bir bölge olan Koronus Expanse’de başlıyorsunuz. Burada çok sayıda uzay sistemi ortasında seyahat edebiliyor, geminizle ilerleyebiliyor, tehlikeli yaratıklarla karşılaşabiliyor ve dilediğiniz üzere keşfedebiliyorsunuz.
 
Oyunda vazifeler sırasında tebaanıza merhamet gösterebiliyor ya da onları küçümseyebiliyorsunuz, Münasebetiyle aşikâr kısımlarda seçim bahtları bizlere bırakılıyor Tanrı-İmparator’a sadık kalacağınız ya da tam aksisi kanıda yola çıkacağınız oyunda karakter yaratma ekranında bile vereceğiniz her karar ve her aksiyon açık dünyayı ve içinde yaşayanları etkiliyor. 
 
Çıkış tarihi fragmanı
 
 

İçerik
Amazon Prime Gaming Eylül 2023 Ücretsiz Oyunları Açıklandı

 Amazon tarafından kullanıcılara sunulan Prime Gaming hizmetine her ay yeni oyunlar ekleniyor ve bu oyunlar1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Yeni The Witcher 3 Modu Çıkarılmış İçerikleri Oyuna Dahil Ediyor

 Mod geliştiricisi 'glassfish777', açık dünya aksiyon rol yapma oyunu The Witcher 3 için evvelki tüm1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Super Bomberman R 2 Çıktı!

 Konami Digital Entertainment B.V. bugün prestijiyle HARİKA BOMBERMAN R 2'nin (SBR2), PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.