KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Nintendo ve Niantic Tarayıcı Tabanlı Yeni Pikmin AR Oyunu Yayınladı

 
Nintendo ve Niantic takımları hayranların ilgisini çekeceği Pikmin Finder isminde kolay bir tarayıcı tabanlı AR (arttırılmış gerçekçik) oyunu yayınladı. Kamera donanımlı cep telefonları ve tabletler için mevcut olan fiyatsız oyun, oyunculara Pikmin’leri sunuyor. Pikmin’leri bu kapsamda konutunuzda yahut etrafınızda bulabiliyorsunuz. 
 
Oyuncular gün içerisinde farklı pikminler bulabiliyor
 
D81Ad73E 5A10 4A2A 8Fdc E49F72B0Bbad 
 
Pikmin Finder oyununda günün saatine bağlı olarak oyuncular farklı Pikmin çeşitlerini bulabiliyor. Bitki gibisi bu canlılar bir kere bulunduklarında parmağınızla yaptığınız atılım ile toplanabiliyor. Ayrıyeten yakınlarda bulunan farklı ‘hazineleri’ keşfedebiliyor ve elde edebiliyorsunuz.
 
Nintendo Life tarafından belirtilene nazaran Pikmin Finder, Seattle’daki Nintendo Live ile birebir vakte denk gelecek formda piyasaya sürüldü ve bu oyun aktifliğe katılanlara yönelikti. Lakin şu anda herkes erişebiliyor.
 
Oyuna kamera dayanaklı bir aygıttan aşağıdan ulaşabilirsiniz:
 
– Pikmin Finder
 
Diğer taraftan Pikmin 4, Temmuz ayında Switch için piyasaya sürüldü ve oyunun şu anda Nintendo eShop’ta bir demosu mevcut.

İçerik
Yu-Gi-Oh! Koleksiyon Kart Oyunu’nun 25. Yıl Özel Seti Çıktı

 Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), bugün yaptığı açıklamayla Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU’nun (TCG) uzun vakittir1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Yeni The Witcher 3 Modu Çıkarılmış İçerikleri Oyuna Dahil Ediyor

 Mod geliştiricisi 'glassfish777', açık dünya aksiyon rol yapma oyunu The Witcher 3 için evvelki tüm1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Eski PlayStation Patronu, Apple ve Amazon’u Oyun Endüstrisi için Tehdit Olarak Görüyor

 Eski PlayStation işvereni Shawn Layden, oyun sanayisine tam adapte olamayan büyük teknoloji şirketlerinin mevcut durumlarından1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.