KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Uyku kaliteniz Ozlo kulaklıklara emanet

Ozlo Sleepbuds Kulaklik Sizi Uyutacak169195 0 Kaliteli bir uyku uyumak insan sıhhatini direkt etkileyen faktörlerden. Bu bakımdan beşerler uyku kalitesine dikkat etmek zorunda. Dış ortam seslerinden çok etkilenen hassas bireyler için kulak tıkacı yahut kulaklık ile rahatlatıcı müzik dinlemek üzere tahliller mevcut. Ozlu Sleepbuds ise daha farklı bir tahlil sunuyor.

Ozlo Sleepbuds nedir?

Ozlo Sleepbuds yapay zekâ ile desteklenmiş bir tam kablosuz kulaklık. Kulaklığın silikon uçları şemsiye biçiminde geliştirilmiş ve pasif olarak sesleri maskeleyebiliyor. Ayrıyeten gece boyunca rahatsızlık vermiyor. Uygulama ise kullanıcıya nazaran farklı müzikler çalarak gece boyunca dış seslerden arındırıyor.

Barındırdığı sensörler ile uyku döngüsünü takip eden kulaklık istenirse belli bir saatte müziği kapatıyor ve yalnızca pasif gürültü engellemeyi kullanıyor. Alarm vaktinde ise özel müziklerle kullanıcı yavaş yavaş uyandırılıyor.

Kulaklığın kutusu ise daha fazla dikkat çekiyor. Firma kutuya farklı sensörler yerleştirmiş. Ortamda ışık, sıcaklık ve ses değişimini takip ederek kullanıcıya bunları rapor ediyor. Buna nazaran tavsiyelerde bulunuyor.

Ozlo Sleepbuds tek şarj ile 10 saat kullanılabiliyor. Kutusu ile bu 40 saat üzerine çıkabiliyor. Ortam sensörleri kullanıldığında bu mühlet azalabiliyor. Ozlo Sleepbuds bildiğimiz tam kablosuz kulaklıklardan biraz farklı ve 229$ bağış karşılığı alınabilen Ozlo Sleepbuds birinci etapta ABD ve Kanada’da piyasaya çıkacak.

İçerik
Xiaomi yeni robot süpürgesini duyurdu

Gerek kendi markası ile olsun gerekse ekosistem markaları ile olsun robot süpürge pazarında Xiaomi önder1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Spotify’dan yapay zeka müziklerine yeşil ışık

Spotify'ın patronu Daniel Ek, verdiği bir röportajda, şirketin yapay zeka (AI) tarafından oluşturulan müziği platformunda1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
Apple’ın iPhone aksesuarlarında USB-C’ye geçişi hızlı olacak

Apple, USB-C’ye geçerken birçok iPhone aksesuarını da (MagSafe Battery Pack ve MagSafe Duo dahil) yeni1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.