KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Uyku kaliteniz Ozlo kulaklıklara emanet

Ozlo Sleepbuds Kulaklik Sizi Uyutacak169195 0 Kaliteli bir uyku uyumak insan sıhhatini direkt etkileyen faktörlerden. Bu bakımdan beşerler uyku kalitesine dikkat etmek zorunda. Dış ortam seslerinden çok etkilenen hassas bireyler için kulak tıkacı yahut kulaklık ile rahatlatıcı müzik dinlemek üzere tahliller mevcut. Ozlu Sleepbuds ise daha farklı bir tahlil sunuyor.

Ozlo Sleepbuds nedir?

Ozlo Sleepbuds yapay zekâ ile desteklenmiş bir tam kablosuz kulaklık. Kulaklığın silikon uçları şemsiye biçiminde geliştirilmiş ve pasif olarak sesleri maskeleyebiliyor. Ayrıyeten gece boyunca rahatsızlık vermiyor. Uygulama ise kullanıcıya nazaran farklı müzikler çalarak gece boyunca dış seslerden arındırıyor.

Barındırdığı sensörler ile uyku döngüsünü takip eden kulaklık istenirse belli bir saatte müziği kapatıyor ve yalnızca pasif gürültü engellemeyi kullanıyor. Alarm vaktinde ise özel müziklerle kullanıcı yavaş yavaş uyandırılıyor.

Kulaklığın kutusu ise daha fazla dikkat çekiyor. Firma kutuya farklı sensörler yerleştirmiş. Ortamda ışık, sıcaklık ve ses değişimini takip ederek kullanıcıya bunları rapor ediyor. Buna nazaran tavsiyelerde bulunuyor.

Ozlo Sleepbuds tek şarj ile 10 saat kullanılabiliyor. Kutusu ile bu 40 saat üzerine çıkabiliyor. Ortam sensörleri kullanıldığında bu mühlet azalabiliyor. Ozlo Sleepbuds bildiğimiz tam kablosuz kulaklıklardan biraz farklı ve 229$ bağış karşılığı alınabilen Ozlo Sleepbuds birinci etapta ABD ve Kanada’da piyasaya çıkacak.

İçerik
Apple A17 Pro vs A16 Bionic çip karşılaştırması: Ne kadar hızlı?

Apple, yeni satışa çıkardığı iPhone 15 serisinde iki farklı işlemci kullanıyor. iPhone 15 Pro ve1

3 dk. 1 Okundu
İçerik
Google Pixel 8 serisinin özellikleri ve fiyatı sızdırıldı: 7 yıl güncelleme alacak!

Google Pixel 8 serisi, 4 Ekim’de resmî olarak tanıtılacak. Pixel 8 etkinliğinde yeni Pixel Watch1

3 dk. 10 Okundu
İçerik
Oppo Find N3 ilk kez canlı olarak görüntülendi: İşte tasarımı

Bir müddettir sızıntılarla gündemde olan Oppo Find N3 için geri sayım resmen başladı. Bildiğiniz üzere1

2 dk. 6 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.