KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Huawei Eyewear 2 daha güçlü ses ile geliyor

Huawei Eyewear 2 Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati169142 0 Huawei Eyewear serisi piyasadaki rakiplerin tersine bir varlıklı gerçeklik tecrübesi sunmuyor. Bunun yerine şık tasarımı ile dikkat çeken ve kablosuz bir hoparlöre sahip klasik bir gözlük olarak karşımıza çıkıyor.

Huawei Eyewear 2 özellikleri ve fiyatı

Huawei Eyewear 2 ikinci kuşak gözlük modeli birinci kuşağa nazaran değerli güzelleştirmelerle geliyor. Yeni gözlük iki versiyona sahip. Titanium Sky versiyonu titanyum alaşımlı çerçevesi ile yalnızca 4.7 gram. Gold Wire versiyonu ise 18 karat altın kaplama ve ince kenarlara sahip.

Firma sap kısmında bulunan stereo hoparlör modüllerini yüzde 20-28 ortasında küçültülmüş ve gözlük daha kullanıcı dostu haline gelmiş. Dalda birinci defa çift ön diyafram şoförü kullanan firma böylelikle ses gücünü yüzde 40, medya oynatma düzeyini de yüzde 30 arttırmayı başarmış. Üçlü gürültü tedbire teknolojisi ile daha berrak görüşmeler sunabiliyor.

Dış dokunmatik alanı yüzde 50 arttırarak 23mm olarak belirleyen firma kullanım mühletini de yüzde 83 arttırarak 11 saat civarına yükseltmiş. Gözlük 50 dakikada tam şarj olurken 10 dakikalık şarj ile de 3 saat dinleme müddeti kazanabiliyor.

HarmonyOS aygıtları ortasında akıcı geçiş sağlayan gözlük Android, iOS ve Windows sistemleri ile uyumlu. Huawei Eyewear 2 ikinci kuşak gözlük modeli titanyum versiyon 314$, altın versiyon ise 260$ olarak satışa çıkacak. Çerçevesiz ve optik versiyon ise 232$ olacak.

İçerik
290W powerbank geliyor

Taşınabilir aygıtlarda süratli şarj artık değerli bir rekabet haline geldi. Prize bağlı adaptörlerde 200W üzerine1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Google, Microsoft Edge’de YouTube videolarının izlenmesini engellemeye başladı

Google'ın Youtube'da reklam engelleyicilere karşı başlattığı gayret Microsoft Edge tarayıcısına olumsuz yansıdı. Kullanıcılar platformda video1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
BenQ, yeni 4K HDR projektörü ile oyuncuları hedefliyor

BenQ, geçtiğimiz eylül ayının ortalarında güncellenmiş X3100i oyun projektörünü tanıtmıştı. Birçok özellik ve etkileyici yüksek1

2 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.