KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Uygun fiyatlı ROG Ally satışa çıktı: İşte fiyatı ve özellikleri

Uygun Fiyatli Rog Ally Satisa Cikti Iste Fiyati Ve Ozellikleri168910 0 Bildiğiniz üzere el konsolu pazarında, Nintendo Switch’in akabinde büyük bir hareketlilik yaşanıyor. O denli ki bu rekabete son dahil olan Asus, ROG Ally isimli yeni el konsolu ile ses getirmeyi başardı. Artık de bu aygıtın uygun fiyatlı sürümü, global pazarda listelenmeye başladı. İşte Ryzen Z1 işlemcili ROG Ally fiyatı ve özellikleri..

Uygun fiyatlı ROG Ally satışa çıktı

Bilmeyenler için Asus’un yeni el konsolu ROG Ally, Steam Deck’in en büyük rakiplerinden biri pozisyonunda. Bu noktada konsolun birinci sürümü, Ryzen Z1 Extreme işlemci ve 699 dolar fiyat etiketi ile tanıtıldı. Lakin lansman etkinliğinde Asus, uygun fiyatlı bir sürümün de yolda olduğunu duyurmuştu. Artık bu model, global pazarda listelenmeye başladı.

Bildirilenlere nazaran yeni ROG Ally, temel sürümde yer alan Ryzen Z1 Extreme yerine Ryzen Z1 işlemciden takviye alıyor. 6 çekirdekli bir yapıda gelen bu yonga seti, içerisinde 4CU içeren RDNA 3 GPU (2.5GHz) ve 4,9GHz saat suratına sahip. Standart sürümde ise 8 çekirdek ve 12CU RDNA 3 GPU (2.7GHz) ve 5.1GHz saat suratı sunulduğunu hatırlatalım. Dolayısıyla GPU performansında değerli bir kırpılma kelam konusu. Fakat yeni sürüm, buna rağmen 100 dolar daha düşük bir fiyatla geliyor.

Uygun Fiyatli Rog Ally Satisa Cikti Iste Fiyati Ve Ozellikleri168910 1 Bunun dışında her iki sürüm, külliyen benzeri özelliklere sahip; Windows 11, 16GB LPDDR5-6400 RAM, 512GB depolama kapasitesi ve FullHD çözünürlük, 120Hz yenileme suratı sunan 7 inç IPS ekran. 256 GB yahut 1 TB sürümler içinse şu an için rastgele bir bilgi paylaşılmadı.

Bilmeyenler için Ryzen Z1 Extreme işlemcili Asus ROG Ally, ülkemizde 30.000 TL’den başlayan fiyatlar ile kullanıcılara sunuluyor. Yeni sürümün Türkiye pazarına giriş yapacağı tarih ise şu an için belgisiz. Fakat Eylül sonuna kadar satışa çıktığını görebiliriz.  

İçerik
Oppo Find N3 ve N3 Flip’in global tanıtım tarihi açıklandı: İşte özellikleri

Akıllı telefon pazarının önde gelen isimlerinden Oppo, yeni katlanabilir telefonları Find N3 ve Find N3 Flip1

2 dk. 10 Okundu
İçerik
Apple Watch Series 9 ve Watch Ultra 2’nin pil kapasitesi belli oldu

Apple, her sene olduğu üzere yeni iPhone 15 serisinin ve Apple Watch modellerinin pil kapasitesine1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Samsung Galaxy S23 FE Türkiye fiyatı belli oldu

Samsung’un karışık tenkitler alan yeni akıllı telefonu Galaxy S23 FE ülkemizde de piyasaya çıkıyor. Telefonu1

1 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.