KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Uygun fiyatlı ROG Ally satışa çıktı: İşte fiyatı ve özellikleri

Uygun Fiyatli Rog Ally Satisa Cikti Iste Fiyati Ve Ozellikleri168910 0 Bildiğiniz üzere el konsolu pazarında, Nintendo Switch’in akabinde büyük bir hareketlilik yaşanıyor. O denli ki bu rekabete son dahil olan Asus, ROG Ally isimli yeni el konsolu ile ses getirmeyi başardı. Artık de bu aygıtın uygun fiyatlı sürümü, global pazarda listelenmeye başladı. İşte Ryzen Z1 işlemcili ROG Ally fiyatı ve özellikleri..

Uygun fiyatlı ROG Ally satışa çıktı

Bilmeyenler için Asus’un yeni el konsolu ROG Ally, Steam Deck’in en büyük rakiplerinden biri pozisyonunda. Bu noktada konsolun birinci sürümü, Ryzen Z1 Extreme işlemci ve 699 dolar fiyat etiketi ile tanıtıldı. Lakin lansman etkinliğinde Asus, uygun fiyatlı bir sürümün de yolda olduğunu duyurmuştu. Artık bu model, global pazarda listelenmeye başladı.

Bildirilenlere nazaran yeni ROG Ally, temel sürümde yer alan Ryzen Z1 Extreme yerine Ryzen Z1 işlemciden takviye alıyor. 6 çekirdekli bir yapıda gelen bu yonga seti, içerisinde 4CU içeren RDNA 3 GPU (2.5GHz) ve 4,9GHz saat suratına sahip. Standart sürümde ise 8 çekirdek ve 12CU RDNA 3 GPU (2.7GHz) ve 5.1GHz saat suratı sunulduğunu hatırlatalım. Dolayısıyla GPU performansında değerli bir kırpılma kelam konusu. Fakat yeni sürüm, buna rağmen 100 dolar daha düşük bir fiyatla geliyor.

Uygun Fiyatli Rog Ally Satisa Cikti Iste Fiyati Ve Ozellikleri168910 1 Bunun dışında her iki sürüm, külliyen benzeri özelliklere sahip; Windows 11, 16GB LPDDR5-6400 RAM, 512GB depolama kapasitesi ve FullHD çözünürlük, 120Hz yenileme suratı sunan 7 inç IPS ekran. 256 GB yahut 1 TB sürümler içinse şu an için rastgele bir bilgi paylaşılmadı.

Bilmeyenler için Ryzen Z1 Extreme işlemcili Asus ROG Ally, ülkemizde 30.000 TL’den başlayan fiyatlar ile kullanıcılara sunuluyor. Yeni sürümün Türkiye pazarına giriş yapacağı tarih ise şu an için belgisiz. Fakat Eylül sonuna kadar satışa çıktığını görebiliriz.  

İçerik
Steam Deck için yeni sürüm yolda olabilir: FCC’de göründü

Bildiğiniz üzere bilhassa el konsolu pazarında büyük bir hareketlilik yaşanıyor. O denli ki yeni markalar1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Samsung Galaxy S23 FE, Galaxy Tab S9 FE ve Galaxy Buds FE bir arada

Samsung’un bu yıldan itibaren Fan Edition yani FE temalı aygıtlara daha fazla odaklanacağı biliniyor. Firma1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
Samsung Galaxy Tab A9+ özellikleri de belli oldu

Samsung Galaxy Tab A9 tablet modelinde sonra biraz daha orta düzeye yönelecek olan Samsung Galaxy1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.