KATEGORİLER
Kripto Al Sat

USB-C’li AirPods Pro 2 tanıtıldı: Ne yenilikler sunuyor?

Usb C Li Airpods Pro 2 Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati168736 0 Apple dün akşam düzenlediği aktiflikte USB-C şarj özelliğine sahip yeni AirPods Pro’yu (2. nesil) tanıttı. Tanınan kablosuz kulaklık birinci bakışta tıpkı görünse de USB-C temasına ek olarak birçok kişiyi mutlu edecek birkaç yeni özellik daha sunuyor.

Cupertinolu şirket yaptığı basın açıklamasında kablosuz kulaklığın 2024’ün başlarında piyasaya sürülecek Vision Pro karma gerçeklik gözlüğü ile kullanıldığında ultra düşük gecikme müddetiyle 20 bit, 48 kHz kayıpsız sesi destekleyeceğini duyurdu.

Güncellenmiş kablosuz kulaklık artık daha kullanışlı ve dayanıklı. Kullanıcılar gereksinim duymaları halinde yeni AirPods Pro’yu USB-C konnektörüyle sunulan iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max ile direkt şarj edebilecekler.

Diğer bir değişiklik de hem kulaklıklar hem de şarj kutusunun IP54 derecesine yükseltilmesi. Böylece toza, tere ve suya karşı daha güzel bir koruma sunuyor. Hatırlatmak gerekirse evvelki AirPods Pro 2, IPX4 muhafazasına sahipti.

Usb C Li Airpods Pro 2 Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati168736 1

USB-C’li AirPods Pro 2 Türkiye fiyatı

Tüm ikinci kuşak AirPods Pro’lar iOS 17 ile heyecan verici özelliklere kavuşacak. Bunları; Şeffaf mod ve Etkin Gürültü Engelleme özelliğini dinamik bir halde birleştiren Adaptif Ses, Sohbet Farkındalığı ve Şahsileştirilmiş Ses Yüksekliği olarak sıralayabiliriz.

AirPods Pro (2. nesil) ve MagSafe Şarj Kutusu (USB‑C), 22 Eylül Cuma gününden itibaren ABD’nin yanı sıra 30’dan fazla ülke ve bölgede 249 dolar fiyatla satışa sunulacak. Kablosuz kulaklığın Türkiye fiyatı ise 7.829 TL olarak belirlenmiş durumda.

İçerik
Oyunculara kötü haber: Bloodborne, PC ve PS5 için gecikecek

Bildiğiniz üzere 2015 yılında PS4 için çıkış yapan Bloodborne'un bir müddettir PC'ye geleceği söyleniyor. Ancak şimdi1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Xiaomi Smart Band 8 Active tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Xiaomi, kısa bir müddet evvel Smart Band 8 Active akıllı saatini tanıttı. Yeni Xiaomi Smart1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
iPhone 15 kendi şarjını doldurmak yerine powerbank’leri şarj ediyor

iPhone 15 sahipleri beklenmedik bir sorunla karşı karşıya. Seri kapsamında sunulan akıllı telefonların birtakım powerbank1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.