KATEGORİLER
Kripto Al Sat

The Last of Us Part 2: Remastered ortaya çıktı

The Last Of Us Part 2 Pc Ve Ps5 Icin Yenileniyor169539 0 Playstation Studios’un en başarılı stüdyolarından olan Naughty Dog, The Last of Us markasını güçlendirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl içerisinde The Last of Us dizisine dayanak olan ve The Last of Us Part 1 üretimlerini geliştiren firma, yakında PS5 ve PC oyuncularına sürpriz yapabilir.

The Last of Us Part 2: Remastered yolda

The Last of Us Part 1, geçtiğimiz aylarda PC platformunda satışa çıksa da Sony yahut Naughty Dog, serinin ikinci oyununun PC’ye gelip gelmeyeceği hakkında rastgele bir açıklama yapmamıştı fakat görünüşe nazaran Naughty Dog, TLOU: Part 2’nin yeni bir sürümü üzerinde çalışıyor.

The Last Of Us Part 2 Pc Ve Ps5 Icin Yenileniyor169539 1 Naughty Dog’da Dış Kaynak Sanatkarı olarak misyon yapan Mark Pajarillo, LinkedIn üzerinde The Last of Us Part 2: Remastered üretimini doğruladı. Naughty Dog stüdyosunda aldığı sorumlulukları profiline giren Pajarillo, The Last of Us Part 1 ve The Last of Us Part 2: Remastered üzerinde çalıştığını belirtti. Pajarillo, toplumsal medyada yaşanan tartışmaların akabinde Part 2: Remasted metnini silse de oyuncular, Naughty Dog ve Playstation’dan resmi bir açıklama için gün saymaya başladı.

The Last of Us Part 2 PS5 ve PC için geliştiriliyor olabilir

2020 yılında Playstation 4 sistemi için çıkış yapan The Last of Us Part 2, Sony’nin en başarılı oyunlarından biri olmaya devam ediyor. Evvelki jenerasyonda sunduğu grafikleri ile hala yeni kuşak projelerle yarışan üretim, yenilenmiş versiyonu ile dikkatleri daha da üzerine çekecektir. Şayet TLOU Part 2: Remastered gerçek bir proje ise muhtemelen evvel Playstation 5, daha sonra da PC platformu için çıkış yapacaktır. Umarız Naughty Dog, bu üretimde önemli grafik güzelleştirmelerine ve öykü genişlemelerine yer verir.

İçerik
Pixel 8 Pro’nun tanıtım görüntüleri paylaşıldı! İşte tasarımı

Google'ın yeni telefonları Pixel 8 serisinin yakın bir vakitte piyasaya sürülmesi bekleniyor. O denli ki hem1

2 dk. 5 Okundu
İçerik
14.Nesil Intel işlemcilerin tüm özellikleri doğruladı

Ekim ayı tarihli Intel aktifliği yaklaşırken, bu aktiflikte tanıtılacak 14.nesil Intel Raptor Lake Refresh işlemciler de netleşmeye1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
Düşük gecikme ile 12 saat pil ömrü: Karşınızda Sony InZone Buds

Sony, geçtiğimiz gün gayriresmi olarak PS5 Slim olarak isimlendirilecek yeni PS5 modelini tanıttı. Firma tıpkı1

2 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.