KATEGORİLER
Kripto Al Sat

The Last of Us Part 2: Remastered ortaya çıktı

The Last Of Us Part 2 Pc Ve Ps5 Icin Yenileniyor169539 0 Playstation Studios’un en başarılı stüdyolarından olan Naughty Dog, The Last of Us markasını güçlendirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl içerisinde The Last of Us dizisine dayanak olan ve The Last of Us Part 1 üretimlerini geliştiren firma, yakında PS5 ve PC oyuncularına sürpriz yapabilir.

The Last of Us Part 2: Remastered yolda

The Last of Us Part 1, geçtiğimiz aylarda PC platformunda satışa çıksa da Sony yahut Naughty Dog, serinin ikinci oyununun PC’ye gelip gelmeyeceği hakkında rastgele bir açıklama yapmamıştı fakat görünüşe nazaran Naughty Dog, TLOU: Part 2’nin yeni bir sürümü üzerinde çalışıyor.

The Last Of Us Part 2 Pc Ve Ps5 Icin Yenileniyor169539 1 Naughty Dog’da Dış Kaynak Sanatkarı olarak misyon yapan Mark Pajarillo, LinkedIn üzerinde The Last of Us Part 2: Remastered üretimini doğruladı. Naughty Dog stüdyosunda aldığı sorumlulukları profiline giren Pajarillo, The Last of Us Part 1 ve The Last of Us Part 2: Remastered üzerinde çalıştığını belirtti. Pajarillo, toplumsal medyada yaşanan tartışmaların akabinde Part 2: Remasted metnini silse de oyuncular, Naughty Dog ve Playstation’dan resmi bir açıklama için gün saymaya başladı.

The Last of Us Part 2 PS5 ve PC için geliştiriliyor olabilir

2020 yılında Playstation 4 sistemi için çıkış yapan The Last of Us Part 2, Sony’nin en başarılı oyunlarından biri olmaya devam ediyor. Evvelki jenerasyonda sunduğu grafikleri ile hala yeni kuşak projelerle yarışan üretim, yenilenmiş versiyonu ile dikkatleri daha da üzerine çekecektir. Şayet TLOU Part 2: Remastered gerçek bir proje ise muhtemelen evvel Playstation 5, daha sonra da PC platformu için çıkış yapacaktır. Umarız Naughty Dog, bu üretimde önemli grafik güzelleştirmelerine ve öykü genişlemelerine yer verir.

İçerik
Uygun fiyatlı Apple Vision Pro iptal edilmiş olabilir

Bildiğiniz üzere Apple'ın WWDC 2023'te tanıttığı karma gerçeklik gözlüğü Vision Pro için bekleyiş sürüyor. Lakin tanıtıldığı günden1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
TP-Link pencere tasarımlı yönlendiricisini duyurdu

Bir periyot köşegen dizayndan vazgeçmeyen yönlendiriciler oyun dünyasının da işin içine girmesiyle daha agresif dizaynlara1

1 dk. 5 Okundu
İçerik
Apple, Arm ile yeni anlaşma imzaladı: İşte detaylar

Apple ile Arm uzun müddettir iş ortağı. Şirketin ABD Nasdaq borsasında halka açılma planlarını açıklamasının1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.