KATEGORİLER
Kripto Al Sat

The Elder Scrolls VI’dan kötü haber: Xbox ve PC’ye özel olacak

The Elder Scrolls Vi Dan Kotu Haber Xbox Ve Pc Ye Ozel Olacak168935 0 Bildiğiniz gibi The Elder Scrolls serisinin yeni oyunu The Elder Scrolls VI için heyecanlı bekleyiş sürüyor. O denli ki Haziran 2018 tarihinde tanıtılan ve halihazırda geliştirilen oyunun, “beş yıldan fazla bir mühlet uzakta” olduğu belirtilmişti. Son olarak The Elder Scrolls VI için değerli bir gelişme daha yaşandı. Bir sonraki Elder Scrolls oyunu için yeni bir PC yahut Xbox’a gereksiniminiz olabilir. 

Elder Scrolls VI Xbox ve PC’ye özel olacak

Bilmeyenler için The Elder Scrolls serisinin son oyunu The Elder Scrolls V: Skyrim, tüm platformlarda hit olurken, bunlar ortasından en büyüğü Playstation 3 oldu. Bu bağlamda Elder Scrolls VI’nın tanıtımından bu yana tüm gözler The Elder Scrolls 6’nın hangi platformlara çıkış yapacağına çevrildi. Niketim bunun bir başka nedeni ise, Microsoft’un Zenimax’ı satın alması.

The Elder Scrolls Vi Dan Kotu Haber Xbox Ve Pc Ye Ozel Olacak168935 1 Bugün ise halihazırda devam eden Activision Blizzard muahedesi kapsamında, yaklaşmakta olan Microsoft oyunlarını husus alan yeni bir doküman ortaya çıktı. O denli ki bu dokümanda, Elder Scrolls VI’nın mümkün çıkış tarihi ve hangi platformlarda yer alacağı belirtiliyor. Buna göre Elder Scrolls serisinin devam oyunu, “2026 yahut sonrasına” çıkacak ve sadece PC ve Xbox’a özel olacak. Böylece oyunun Playstation’da yer almacağı kısmen onaylandı diyebiliriz.

.

Hatırlayacağınız üzere daha evvel Xbox CEO’su Phil Spencer, Elder Scrolls VI’nın “beş yıldan fazla uzakta” olduğunu ve oyunun 2028 yahut sonrasına ertelendiğini söylemişti. Bu da ”oyunun mevcut Xbox Series konsollarında yer alıp almayacağı” üzere değerli bir soruyu akla getiriyor. Niketim Xbox Series X, Kasım 2020’de tanıtıldı ve Elder Scrolls VI’ya kadar sekiz yıllık bir mühlet geçmiş olacak. Bu nedenle Microsoft’un gelecekte nasıl adımlar atacağını bekleyip görmemiz gerekecek.

İçerik
Microsoft: Yapay zeka için en iyi seçenek Nvidia

Microsoft'un CTO'su, Nvidia GPU'larının yapay zeka için en düzgün seçenek olmaya devam etmesine karşın, AMD'nin1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Bir sonraki telefonunuz kendi ekranını onarabilir: Nasıl mı?

Günümüzde akıllı telefonlar, hayatımızın vazgeçilmez bir modülü olmuş durumda. Dayanıklılık kelam konusu olduğunda ise hepimiz1

2 dk. 6 Okundu
İçerik
Düzenleme kapsamında 9500 TL’ye alınabilecek en iyi dizüstü bilgisayarlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugünkü kabine toplantısının akabinde yaptığı açıklamada öğrencilere vergisiz dizüstü bilgisayar ve1

2 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.