KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Test Drive Unlimited Solar Crown için Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı

 
Nacon tarafından yayınlanacak simülasyon yarış oyunu Test Drive Unlimited Solar Crown için yesyeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. Fragmanda oyunun alfa sürümünden oynanış manzaraları yer alıyor. Münasebetiyle mevcut fragman oyunun final kalitesini temsil etmiyor.
 
Yarış tecrübesine yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor
 
8852956A 2Da5 4Eec 99A7 53948Cb91953 
 
Test Drive Unlimited: Solar Crown, Hong Kong Adası’nın 1:1 ölçekli yapısını bizlere aktarmayı hedefliyor. Geliştiricilere nazaran oyun, çok oyunculu yarış cinsine çağdaş bir bakış açısı getirmeye hazırlanıyor ve ayrıyeten bunu yaparken evvelki oyunların DNA’sını da koruyor. Oyunda tıpkı zamanda Ferrari, Lamborghini, Bugatti, Koenigsegg, Dodge, Apollo ve daha fazla marka yer alıyor. 
 
Oyun içerisinde oyuncular adayı özgürce dolaşabiliyor, keşfedebiliyor ve çeşitli yarış aktifliklerine katılabiliyor. Bunun yanı sıra ferdileştirme ve toplumsal tecrübe seçenekleriyle bir arada de öteki oyunculardan farklı olabiliyorsunuz.
 
İlk olarak 2020 yılında duyurulan Test Drive Unlimited Solar Crown başlangıçta 2022 yılı içerisinde çıkış yapacaktı. Lakin geldiğimiz noktada oyun 2024 yılına ertelendi.
 
Peki siz bu oyunu bekliyor musunuz? 
 
İşte oynanış fragmanı
 
 

İçerik
Desolatium Çıkış Tarihi Açıklandı

 Yayıncılığını SOEDESCO ve geliştiriciliğini Superlumen takımının üstlendiği point and click macera oyunu DESOLATIUM'un çıkış tarihi1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Korku Oyunu Stray Souls Çıkış Tarihi Açıklandı

 Yayıncılığını Versus Evil ve geliştiriciliğini Jukai Studio'nun üstlendiği ruhsal kaygı oyunu Stray Souls'un çıkış tarihi1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Warhammer 40,000: Rogue Trader Çıkış Tarihi Açıklandı

 Geliştirici Owlcat Games, izometrik rol yapma aksiyon oyunu Warhammer 40,000: Rogue Trader'ın 7 Aralık'ta PlayStation1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.