KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Mortal Kombat 1 Karakter Kadrosu Sızdırıldı

 
Yayıncılığını Warner Bros. Games ve geliştiriciliğini NetherRealm Studios’un üstlendiği dövüş aksiyon oyunu Mortal Kombat 1’in karakter takımsız sızdırıldı. MP1st tarafından tespit edildiği üzere bir Reddit  kullanıcısı, Mortal Kombat ve Mortal Kombat Leaks alt dizinlerinde tam karakter takımının yanı sıra Kameo’ların (destek savaşçıları) tam listesini yayınladı.
 
Oyunun karakter takımı Switch aracılığıyla sızdırıldı
 
86A68Aeb C789 4C6B B57D 930551D6A241 
 
Klasik dövüş yapısını bizlere sunmayı bekleyen oyun içerisinde birçok dövüşçü bulunuyor ve oyuncular bu dövüşçüleri denetim etmeyi bekliyor. Oyunda onlarca dövüşçü yer alıyor ve sızdırılan içerikle bir arada oyundaki karakterleri görebiliyoruz. Karakter seçim ekranının tamamını gösteren bir görseli Reddit’te görebilirsiniz.  
 
Aynı kullanıcı, oyunun Switch sürümünden de manzaralar yayınladı. Burada orta sahnelerin kayda paha oranda ekran yırtılmasına ve takılmaya sahip olduğunu aktardı. Bu kapsamda kullanıcı şunları aktarı: “Şu anda elimde oyunun erken erişim kopyası var. Oyunda çok fazla hareket sergilediğimde ve ekranda fazla hareket olduğunda büyük oranda gecikme yaşıyorum. Gecikme dışında ekranın ortasını yırtan bir durum da kelam konusu.”
 
NetherRealm Studios tarafından geliştirilen ve Warner Bros. Games tarafından yayınlanacak olan Mortal Kombat 1, 19 Eylül 2023’te PS5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor.

İçerik
Dikkat Çekici Yeni Korku Oyunu UNFOLLOW için Kısa Fragman Yayınlandı

 Serafini Productions tarafından geliştirilen gerçeküstü olayları mevzu alan dehşet oyunu UNFOLLOW için kısa bir tanıtım1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
PUBG Nations Cup 2023’te Ülkemizi Temsil Edecek Esporcular Belli Oldu!

 PUBG’nin heyecanla beklenen all-star turnuvası PUBG Nations Cup 2023 (PNC 2023)’te ülkemizi temsil edecek oyuncular1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Araç Savaşları Chaos on Wheels Ekim’de Geliyor: İşte Tüm Detaylar

 Acodeon d.o.o. tarafından geliştirilen ve Acodeon Gaming LLC tarafından yayınlanacak olan nişancı, yarış, aksiyon oyunu Chaos on Wheels,1

7 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.