KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Mortal Kombat 1 Karakter Kadrosu Sızdırıldı

 
Yayıncılığını Warner Bros. Games ve geliştiriciliğini NetherRealm Studios’un üstlendiği dövüş aksiyon oyunu Mortal Kombat 1’in karakter takımsız sızdırıldı. MP1st tarafından tespit edildiği üzere bir Reddit  kullanıcısı, Mortal Kombat ve Mortal Kombat Leaks alt dizinlerinde tam karakter takımının yanı sıra Kameo’ların (destek savaşçıları) tam listesini yayınladı.
 
Oyunun karakter takımı Switch aracılığıyla sızdırıldı
 
86A68Aeb C789 4C6B B57D 930551D6A241 
 
Klasik dövüş yapısını bizlere sunmayı bekleyen oyun içerisinde birçok dövüşçü bulunuyor ve oyuncular bu dövüşçüleri denetim etmeyi bekliyor. Oyunda onlarca dövüşçü yer alıyor ve sızdırılan içerikle bir arada oyundaki karakterleri görebiliyoruz. Karakter seçim ekranının tamamını gösteren bir görseli Reddit’te görebilirsiniz.  
 
Aynı kullanıcı, oyunun Switch sürümünden de manzaralar yayınladı. Burada orta sahnelerin kayda paha oranda ekran yırtılmasına ve takılmaya sahip olduğunu aktardı. Bu kapsamda kullanıcı şunları aktarı: “Şu anda elimde oyunun erken erişim kopyası var. Oyunda çok fazla hareket sergilediğimde ve ekranda fazla hareket olduğunda büyük oranda gecikme yaşıyorum. Gecikme dışında ekranın ortasını yırtan bir durum da kelam konusu.”
 
NetherRealm Studios tarafından geliştirilen ve Warner Bros. Games tarafından yayınlanacak olan Mortal Kombat 1, 19 Eylül 2023’te PS5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor.

İçerik
Cyberpunk 2077’nin Yeni Güncellemesi PC Sistemlerini Aşırı Isıtabilir!

 Gelecek temalı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Cyberpunk 2077 için yeni bir güncelleme bu ayın1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Yeni The Witcher 3 Modu Çıkarılmış İçerikleri Oyuna Dahil Ediyor

 Mod geliştiricisi 'glassfish777', açık dünya aksiyon rol yapma oyunu The Witcher 3 için evvelki tüm1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
GOG, Sonbahar İndirimi Kapsamında Bir Oyunu Ücretsiz Veriyor

 Oyun platformu GOG şu anda Sonbahar İndirimi kapsamında çeşitli indirimlerin yanı sıra fiyatsız oyun ve oyunlar1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.