KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Starfield’ın merakla beklenen grafik modu HD Reworked Project 1.0 yayınlandı

Starfield Hd Reworked Project 1 0 Yayinlandi169103 0 Bethesda ve Xbox’ın merakla beklenen üretimi Starfield, geçtiğimiz haftalarda resmen satışa çıkmıştı. Kısa müddette yüksek satışlara ulaşan üretim, Bethesda’nın en tanınan oyunlarından biri olmayı başardı. Bunun üzerine geliştiriciler, üçüncü parti modlar için çalışmalara başlamıştı. Merakla beklenen modifikasyonlardan olan Starfield HD Reworked Project, 1.0 sürümü ile yayınlandı.

Starfield’ın grafiklerini bir sonraki düzeye taşıyın

Başarılı grafik modifikasyonları ile bilinen Halk Hogan, Starfield HD Reworked Project’i duyurmasından iki hafta sonra yayınladı. The Witcher 3 ve Cyberpunk 2077 HD projelerinde olduğu üzere bu mod da oyunun doku yapılarını elden geçiriyor ve çok daha başarılı bir görsel sunuma müsaade veriyor. Hogan, 6GB ve üstü video belleğine sahip ekran kartlarının görsel modu rastgele bir performans düşüşüne yol açmadan çalıştıracağını belirtti. HD Reworked Project’in 1.0 sürümü kentlerdeki çeşitli çevre dokularına, NPC karakterlere ve ateş efektlerine odaklanıyor lakin sonraki sürümler, diğer dokulara da ve efektlere de odaklanacaktır.

600Mb boyutuna sahip mod, şimdilik .ba2 formatında yayınlanmadı fakat Hogan, bu formatın daha sonra yayınlanacağını belirtti. Starfield HD Reworked Project modunun birinci sürümündeki değişiklikleri, aşağıdaki görüntüde görebilirsiniz. Modifikasyonun belgelerine ve rehberine ise buradan ulaşabilirsiniz.

İçerik
Haftaya A101 marketlerde akıllı televizyonlar, depolama ürünleri ve elektrikli moped var

Haftaya A101 perakende besin marketlerinde akıllı televizyonlardan akıllı telefonlara, depolama eserlerinden elektrikli mutfak eserlerine ve1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
Huawei, 5.5G ile birlikte yarışta bir adım öne geçiyor: 10 kat daha yüksek hız!

Dünya hala 5G teknolojisine ısınırken Huawei Technologies, 5.5G ağlarının tanıtımıyla bir sonraki adıma şimdiden hazır üzere1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
Amazon’da Xbox Series S oyun konsolu indirime girdi!

Amazon Türkiye'de Okula ve Kente Dönüş indirimleri başladı. 4 Eylül'de başlayan indirimler 18 Eylül'de sona1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.