KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Starfield Oyunundan Bir Rekor Daha: Skyrim’i Geride Bıraktı!

 
Bethesda tarafından oyunculara sunulan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Starfield, Steam’de Skyrim’den daha fazla eş vakitli oyuncuyu kendine çekmeyi başardı. SteamDB’ye nazaran oyun, Pazar günü 330.723 eş vakitli oyuncuya (aynı anda oynayan kişiler) ulaşarak tepe yaptı.
 
Starfield, Skyrim’i geride bıraktı
 
1Af6F842 0A97 4C07 B47B E119A64Ce31F 
 
330 bini aşkın eş vakitli oyuncu sayısıyla Starfield yaklaşık 12 yıl evvel 287.411 eş vakitli oyuncu sayısına ulaşan Skyrim’i geride bıraktı. Münasebetiyle yeni oyun bu kapsamda tepe yaptı diyebiliriz. Başka taraftan ortaya çıkan bu sayı oyunun Steam’deki satışları için son derece güçlü bir başlangıç ??yaptığını gösteriyor. Lakin bu yeni en yüksek eş vakitli oyuncu sayısı, şimdiye kadar bir Bethesda oyunu tarafından ulaşılan en yüksek sayı değil.
 
Starfield her ne kadar 330 bin eş vakitli oyuncu sayısına ulaşsa da Bethesda oyunları ortasında en zirveyi temsil etmiyor. Rekor, sekiz yıl evvel karşımıza çıkan ve yüksek oyuncu sayısıyla ön plana çıkan Fallout 4 tarafından kırılmış durumda. Fallout 4’ün bu kapsamda 472.962 eş vakitli oyuncu sayısına ulaştığı bildiriliyor.
 
Son olarak Starfield’ın Xbox Game Pass hizmetinde de mevcut olduğunu lakin Fallout 4’ün yayınlandığı gün rastgele bir abonelik hizmetinde olmadığını belirtmek gerekiyor.

İçerik
Minecraft Server Kurma Yöntemleri

Minecraft, uzun yıllardır oyun severlere kaliteli hizmet veren bir oyun şirketidir. Ünlü tasarımcılar tarafından kurulmuş1

3 dk. 16 Okundu
İçerik
PUBG Nations Cup 2023’te Ülkemizi Temsil Edecek Esporcular Belli Oldu!

 PUBG’nin heyecanla beklenen all-star turnuvası PUBG Nations Cup 2023 (PNC 2023)’te ülkemizi temsil edecek oyuncular1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Wales Interactive’in Yeni Oyunu “Medcezir Oteli” Çıktı!

 The Isle Tide Hotel, Medcezir Oteli’ndeki son gecesinden evvel genç kızını gizemli bir tarikatın elinden1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.