KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Roblox 10 Ekim’de PS4 ve PS5 Konsollarına Geliyor

 
Roblox Corporation, geçen hafta yapılan birinci duyurunun akabinde Roblox’un 10 Ekim’de PlayStation 4 ve PlayStation 5 için çıkış yapacağını duyurdu. Roblox şu anda iOS için App Store, Android için Google Play ve Amazon, Xbox One için Microsoft Store ve PC için Microsoft Store üzerinden mevcut.
 
Roblox öbür platformlara çıkışını gerçekleştiriyor
 
D3308Eb6 633D 4590 8830 0B611Efe828F 
 
Roblox, birçok oyunu keşfetmenize ve arkadaşlarınızla paylaşmanıza imkan tanıyan bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Günlük 66 milyondan fazla faal kullanıcısı ve dünya çapında geniş bir topluluk tarafından oluşturulan çok çeşitli tecrübelerle bizlere sunulan oyunda her vakit keşfedilecek yeni bir şeyler bulunuyor.
 
Oyunda istediğiniz formda geniş çaplı oyunlar oluşturabiliyor ve kıssasını siz yönetebiliyorsunuz. Mars’ın yüzeyini yahut bir balinanın içini mi keşfetmek istiyorsunuz? O vakit hayal gücünüzdeki yapıyı oyuna aktarabiliyor ve kendine ilişkin bir dünya oluşturabiliyorsunuz. Daima büyüyen kütüphanesi ile bir arada oyuncular her vakit oynayacak içerikler bulabiliyor. 
 
Hayallerinizdeki tecrübeleri ve avatar öğelerini oluşturabildiğiniz oyunda Roblox topluluğuyla istediğiniz üzere paylaşıyor, fikirlerinizi hayata geçiriyor ve kendinizi tabir edebiliyorsunuz. Roblox, 10 Ekim’de PlayStation 4 ve PlayStation 5 için geliyor.
 
Yeni fragman
 
 

İçerik
Minecraft Server Kurma Yöntemleri

Minecraft, uzun yıllardır oyun severlere kaliteli hizmet veren bir oyun şirketidir. Ünlü tasarımcılar tarafından kurulmuş1

3 dk. 16 Okundu
İçerik
Bethesda, Doom Eternal Oyunundan Denuvo Korumasını Kaldırdı

 Bethesda, nişancı aksiyon oyunu Doom Eternal'da mevcut olan Denuvo müdafaa teknolojisini kaldıran yeni bir güncelleme1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Bethesda: Intel ARC Ekran Kartları Starfield’ı Oynatmakta Yetersiz

 Bethesda kısa mühlet evvel yeni bir açıklama yaptı. 6 Eylül tarihinde resmi olarak oyunculara sunulan1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.