KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Starfield için Resmi Modlama Araçları 2024’te Geliyor

 
Bethesda tarafından sunulan ve genel manada oyuncular tarafından sevilen uzay temalı aksiyon rol yapma oyunu Starfield için yeni bir açıklamada geldi. Geniş kapsamlı bu oyun için Todd Howard, Bethesda’nın önümüzdeki sene resmi modlama araçlarını yayınlayacağını belirtti.
 
Resmi modlama araçları geliştiricilere kolaylık sağlayacak
 
A96C1941 Ea04 4A08 A79A 8F356B47D1Ad 
 
Fallout 4 Creation Kit’e misal formda Starfield Creation Kit her türlü modu oluşturmanıza imkan tanıyacak. Öbür bir deyişle bu paket, mod geliştiricilerine büyük oranda kolaylık sağlayacak ve birebir vakitte DLC boyutunda modların oyunculara sunulmasına aracı olacak. 
 
Bu oyun özelinde elbette modlar epeyce değer kazanıyor. Zira oyunun kapsamı sebebiyle yapılacakların pek bir sonu bulunmuyor. Münasebetiyle birçok oyuncu oyunu yıllar uzunluğu oynamak için bu modlara göz atmak istiyor.
 
Bir yandan sevilen bir yandan ise optimizasyon ve buglar konusunda eleştirilen oyunun Steam’de standart sürümü 899,00 TL, Premium sürümü ise 1.299,00 TL’den karşımıza çıkıyor. Starfield, The Elder Scrolls V: Skyrim ve Fallout 4’ün ödüllü geliştiricileri Bethesda Game Studios’un 25 yılın akabinde oluşturduğu birinci yeni cihan olarak karşımıza çıkıyor. 

İçerik
EA Sports WRC Resmi Olarak Duyuruldu: İşte Fragman

 Yayıncılığını Electronic Arts ve geliştiriciliğini Codemasters grubunun üstlendiği EA Sports WRC resmi olarak duyuruldu. Oyun1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Lies of P’den 7 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

 NEOWIZ tarafından oyunculara sunulacak soulslike aksiyon rol yapma oyunu Lies of P'nin 7 dakikalık yesyeni1

1 dk. 8 Okundu
İçerik
Forza Motorsport için Resmi 18 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

 Xbox tarafından yayınlanacak yarış oyunu Forza Motorsport için 18 dakikalık yeni oynanış görüntüsü yayınlandı. Bu1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.