KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Starfield için Resmi Modlama Araçları 2024’te Geliyor

 
Bethesda tarafından sunulan ve genel manada oyuncular tarafından sevilen uzay temalı aksiyon rol yapma oyunu Starfield için yeni bir açıklamada geldi. Geniş kapsamlı bu oyun için Todd Howard, Bethesda’nın önümüzdeki sene resmi modlama araçlarını yayınlayacağını belirtti.
 
Resmi modlama araçları geliştiricilere kolaylık sağlayacak
 
A96C1941 Ea04 4A08 A79A 8F356B47D1Ad 
 
Fallout 4 Creation Kit’e misal formda Starfield Creation Kit her türlü modu oluşturmanıza imkan tanıyacak. Öbür bir deyişle bu paket, mod geliştiricilerine büyük oranda kolaylık sağlayacak ve birebir vakitte DLC boyutunda modların oyunculara sunulmasına aracı olacak. 
 
Bu oyun özelinde elbette modlar epeyce değer kazanıyor. Zira oyunun kapsamı sebebiyle yapılacakların pek bir sonu bulunmuyor. Münasebetiyle birçok oyuncu oyunu yıllar uzunluğu oynamak için bu modlara göz atmak istiyor.
 
Bir yandan sevilen bir yandan ise optimizasyon ve buglar konusunda eleştirilen oyunun Steam’de standart sürümü 899,00 TL, Premium sürümü ise 1.299,00 TL’den karşımıza çıkıyor. Starfield, The Elder Scrolls V: Skyrim ve Fallout 4’ün ödüllü geliştiricileri Bethesda Game Studios’un 25 yılın akabinde oluşturduğu birinci yeni cihan olarak karşımıza çıkıyor. 

İçerik
İçerik
Yeni The Witcher 3 Modu Çıkarılmış İçerikleri Oyuna Dahil Ediyor

 Mod geliştiricisi 'glassfish777', açık dünya aksiyon rol yapma oyunu The Witcher 3 için evvelki tüm1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Valorant Nedir? Nasıl Oynanır?

Riot Games’in merakla beklenen oyunu Valorant, 7 Nisan 2020 tarihinde beta olarak oynanabilir hale gelmişti.1

2 dk. 34 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.