KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Spyro Reignited Trilogy 10 Milyon Satışa Ulaştı!

 
Yayıncılığını Activision ve geliştiriciliğini Toys for Bob takımının üstlendiği platform macera oyunu Spyro Reignited Trilogy’nin dünya çapında 10 milyon adet sattığı açıklandı. Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage! ve Spyro: Year of the Dragon’un tekrar üretimlerini içeren koleksiyon birinci olarak 13 Kasım 2018’de PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü. Akabinde 3 Eylül 2019’da Switch ve Steam üzerinden PC’de satışa sunuldu.
  
Spyro serisi yeni yılını kutlayacak
 
C380C1D0 B1F4 415E B798 4A331B23Aba8 
 
Spyro serisi 9 Eylül’de 25. yılını kutlayacak. Activision takımı bu kapsamda yaptığı basın açıklamasında “25. yıl dönümü kutlamalarını takip etmek için toplumsal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz” tabirlerini kullandı.
 
İlk etapta Insomniac tarafından geliştirilen ve Sony tarafından yayınlanan sevilen platform oyunu Eylül 1998’de PlayStation için piyasaya sürüldü. Oyun çıkışıyla birlikte eleştirmenlerin beğenisini kazandı. Hayranlar mor renkli ejderhayı Crash Bandicoot’un yanına yakıştırdığını ve yeni bir maskot olarak gördüklerini aktardı.
 
Sonraki yıllarda Toys for Bob, üç oyunu kapsayan Spyro Reignited Trilogy’yi Kasım 2018’de piyasaya sürdü. Üçlemenin tümü olumlu tenkitler aldı ve hayranlar tarafından sevildi. Spyro hayranları, yepyeni birinci üç oyunun yeni bir düzenleme almasına sevindi. 
 
Spyro Reignited Trilogy, piyasaya sürülmesinden bu yana PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC dahil olmak üzere birçok platforma geldi. 
 
Peki siz bu seriyi seviyor musunuz? 
 

 

İçerik
Jagged Alliance 3 Playstation ve Xbox Konsollarına Geliyor: Çıkış Tarihi Açıklandı

 Yayıncılığını THQ Nordic ve geliştiriciliğini Haemimont Games'in üstlendiği sıra tabanlı taktik oyunu Jagged Alliance 31

1 dk. 3 Okundu
İçerik
The Legend of Zelda: Ocarina of Time için Orijinal vs. Remake Videosu Paylaşıldı

 YouTube'da içerik üreticisi 'ElAnalistaDeBits', The Legend of Zelda: Ocarina of Time'ın yepyenisi ile fan üretimi1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Requiem: Avenging Angel Oyunu GOG Platformunda Ücretsiz

 GOG tarafından kullanıcılara sunulan Sonbahar İndirimi kapsamında dördüncü ve son fiyatsız oyun güncellendi. Bu kapsamda Requiem:1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.