KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Mobil Oyun Final Fantasy 7 Ever Crisis’i PC’de 4K Olarak Oynayabilirsiniz

 
Square Enix tarafından oyunculara sunulan taşınabilir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy 7 Ever Crisis artık PC’de oynanabiliyor. PC oyuncuları şu anda 4K çözünürlükle bir arada oyunun tadını çıkarmak için bir Android emülatörü kullanabiliyor.
 
Youtube üzerinde oynandığını gösteren görüntü yer alıyor
 
9B49900E D011 4629 8E60 7F9873C9C1B1 
 
YouTube’da içerik üreticisi ‘ KyoKat PC Gameplay ‘, Final Fantasy 7 Ever Crisis’in PC’de çalıştığını gösteren bir görüntü paylaştı. YouTuber, yeni FF oyununu oynayabilmek için Bluestacks programını  kullandı. Lakin Ever Crisis’i PC’de çalıştırmak için LD Player 9 yahut Nox Player’ı da kullanabilirsiniz. 
 
Oynaması fiyatsız olarak karşımıza çıkan Final Fantasy 7 Ever Crisis, FFVII’nin unutulmaz anlarını tekrar yaşamanıza ve genç kahraman Sephiroth’un seyahatini deneyimlemenize imkan tanıyor. Oyunda çağdaş grafiklerle birleştirilmiş retro biçimi bir görünüm yer alıyor. Ayrıyeten FFVII evreninden hem klasik hem de yeni öyküler bulunuyor.
 
Oynaması fiyatsız bir yapıda olduğundan ötürü oyunda uygulama içi satın alımlar yer alıyor. Örneğin, tek kişilik içerik vazifeleri dayanıklılık gerektiriyor. Bu nedenle, dayanıklılığınız biterse tekrar dolmasını beklemeniz yahut nakit ödeme yapmanız lazım. 
 
İşte oynanış videosu
 
 

İçerik
Cyberpunk 2077’nin Yeni Güncellemesi PC Sistemlerini Aşırı Isıtabilir!

 Gelecek temalı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Cyberpunk 2077 için yeni bir güncelleme bu ayın1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Mario Bros. Wonder için 20 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

 Nintendo tarafından oyunculara sunulacak platform macera oyunu Muhteşem Mario Bros. Wonder için yaklaşık 20 dakikalık yeni1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Playstation 5 için Yeni Sistem Güncellemesi Yayınlandı: İşte Yeni Özellikler

 Sony Interactive Entertainment, PlayStation 5 için yeni erişilebilirlik özelliklerini, yeni ses seçeneklerini, öteki oynatıcılarla irtibat1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.