KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Cyberpunk 2077’nin Yeni Güncellemesi PC Sistemlerini Aşırı Isıtabilir!

 
Gelecek temalı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Cyberpunk 2077 için yeni bir güncelleme bu ayın sonlarında yayınlanacak..CD Projekt Red’in baş sahne programcısı Filip Pierscinski’ye nazaran bu güncelleme hem CPU’ları (işlemci) hem de GPU’ları (ekran kartı) ağır bir halde kullanacak ve sistemleri ısıtacak.
 
PC sistemleri çok ısınabilir
 
E5Ea7Fca 1F2F 41D8 895E D946997Cdd64 
 
Pierscinski, Cyberpunk 2077 ‘nin bu yeni sürümünün sekiz çekirdekli CPU’ların yüzde 90’ını kullanabileceğini sav ediyor. Bu nedenle PC oyuncularını uyarıyor. Bu kapsamda oyunculara sistemlerini oynarken denetim etmelerini ve çok ısınma durumuna karşı dikkat etmelerini öneriyor.
 
Diğer taraftan bu açıklamalara bakacak olursak bu şekil durumlar pek de sürpriz değil. Zira Cyperbunk 2077’nin yeni güncellemesi yol izlemenin tüm avantajlarından yararlanıyor ve oyun sistemine büyük iyileştirmeler ve geliştirmeler getiriyor. Diğer bir deyişle genel CPU kullanımı bu kapsamda artabiliyor. Hasebiyle PC oyuncularının bu türlü bir duruma karşı hazırlıklı olması gerekiyor. 
 
Son olarak fiyatlı genişletme Phantom Liberty 26 Eylül 2023’te yayınlanmayı bekliyor. Ek olarak üstte bahsettiğimiz ücretsiz güncellemenin de ek paketten evvel yahut sonra yayınlanması planlanıyor.
 

 

İçerik
Trepang2 PS5 ve Xbox Series Konsollarına Geliyor

 Yayıncı Team17 ve geliştirici Trepang Studios, birinci şahıs nişancı oyunu Trepang2'nin PlayStation 5 ve Xbox1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Mortal Kombat 1’in PC Sürümüne Tartışmalı Koruma Denuvo Eklendi

 Dövüş aksiyon oyunu Mortal Kombat 1 bu ayın sonlarında piyasaya sürülmeye hazırlanırken Warner Bros. oyunun Steam1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Alone in the Dark Ertelendi: İşte Yeni Çıkış Tarihi

 Yayıncılığını THQ Nordic ve geliştiriciliğini Pieces Interactive'in üstlendiği Alone in the Dark reboot ertelendi. Oyun1

1 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.