KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Spotify Supremium aboneliği netleşmeye başladı

Spotify Supremium Geliyor169061 0 Kullanıcı sayısını arttırsa da gelir tarafında külfet yaşamaya devam eden Spotify, yeni bir abonelik seçeneği ile alternatiflerini çoğaltmaya çalışıyor. Spotify Supremium ismi verilen abonelik farklı avantajlar sunacak.

Spotify Supremium nedir?

Spotify Supremium olarak daha evvel sızdırılan abonelik seçeneğinin 24-bit kayıpsız ses ile sunulacağı argüman ediliyor. Bununla ilgili kimi kod satırları Spotify uygulamasının kaynak kodlarında tespit edilmiş durumda.

Spotify Supremium ayrıyeten yapay zekânın daha ağır kullanıldığı bir abonelik olacak. Örneğin kullanıcıya özel hazırlanmış oynatma listeleri, dinleme alışkanlıklarına nazaran tavsiyeleri kişiselleştiren Soundcheck, 30 saatlik sesli kitap hakkı bunlar ortasında.

Spotify Supremium aboneliği bir son dakika değişikliği olmazsa aylık 20$ isteyecek. Bu sayı rastgele bir Spotify Premium planından daha kıymetli fakat Tidal 24-bit HiFi aboneliği ile tıpkı düzeyde. Şimdi Spotify Supremium ne vakit tanıtılacak bilinmiyor.

İçerik
Apple, kendi yapay zekası için günde “milyonlarca” dolar harcıyor

An itibariyle -en azından göründüğü kadarıyla- Apple, yapay zeka alanında rakiplerinin gerisinde kalmış durumda. Lakin1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Sonunda Apple: iPhone 15 ile batarya şarj döngüsü öğrenmek mümkün oldu

Birtakım kullanıcılar için batarya şarj döngüsünü öğrenmek hayli değerli. Apple, yeni iPhone 15 ve iPhone1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
iPhone 15 Pro işlemcisi Apple A17 Bionic tanıtıldı! Daha iyisi yok

Apple, geçtiğimiz saatlerde başlayan Wonderlust aktifliği kapsamında heyecan verici duyurularda bulundu. Bunlardan en kıymetlisi ise1

3 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.