KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Spotify kabul etti: iOS cihazlarda uygulama düzgün çalışmıyor

Spotify Ios Cihazlarda Duzgun Calismiyor169835 1

Son vakitlerde bilhassa iPhone kullanıcıları tarafından Spotfiy’ın düzgün çalışmadığına dair birçok şikayet ortaya çıktı. Spotfiy’ın topluluk forumunda birçok kullanıcı uygulamanın düzgün çalışmadığını lisana getirdi. Spotify, bu problemleri resmi olarak kabul etti, lakin sorunun ne vakit çözüleceği hakkında şimdi net bir bilgi vermedi.

Müzik akış platformuna, iOS kullanıcılarından gelen şikayetler ortasında uygulamanın çöktüğü ve müziğin çalarken ortasında durduğu üzere problemler yer aldı. İki Şirket bu sorunun Spotify iOS uygulamasının 8.8.72.623 sürümünden itibaren tesirli olduğunu açıkladı ve sorun üzerinde çalıştığını bildirdi.

Spotify, bu mühlet zarfında iOS uygulaması için üç yeni güncelleme yayınladı ve mevcut sürümü 8.8.78 olarak güncelledi. Fakat, bu güncellemeler genel iyileştirmeler içeriyor ve temel sorun hala tam olarak çözülememiş üzere görünüyor.

iOS kullanıcıları, hala çökme ve rastgele çalma meseleleri yaşamaya devam ediyorlar. Topluluk başlığındaki yorumlar, problemlerin birkaç saat öncesine kadar devam ettiğini gösteriyor ve kimileri aylar öncesine dayanıyor. Bilhassa iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kullanıcıları ortasında sorunun daha yaygın olduğu gözlemlendi. Spotfiy sorun üzerinde çalıştığını lakin kesin bir düzeltme tarihinin olmadığını belirtti. 

İçerik
25’inci yılında Google hakkında bir makale

Google’da aranan birinci şeyi biliyor musunuz? Google’da aranan birinci şey o periyotlar eski bir Stanford1

9 dk. 1 Okundu
İçerik
Nvidia tonlarca H100 hızlandırıcı sevk ediyor

Küresel ekonomik krizin de tesiriyle yonga dalının düşüşe geçtiği bir periyotta adeta sihirli değnek değmiş1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Şaka gibi: Düz iPhone 15’ler 23 yıllık teknolojiyle geliyor, USB 3.0 sadece Pro’da

Apple, çok kısa bir müddet önce iPhone 15 ve 15 Plus ile birlikte iPhone 151

2 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.