KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Epic Games bu hafta bir oyun daha hediye ediyor

Epic Games Bu Hafta Bir Oyun Daha Hediye Ediyor168460 0 Steam’in akabinde oyuncuların en büyük ikinci kalesi Epic Games Store, her hafta fiyatsız oyun fırsatları sunmaya devam ediyor. O denli ki halihazırda erişime açılan oyunlar arasında Cave Story+ yer alıyordu. Son olarak Epic Games’te 7 Eylül’den itibaren fiyatsız hale gelecek oyunlar da belli oldu.

Epic Games’te haftanın ücretsizi: Spelldrifter

Epic Games Store tarafından bu hafta sunulacak fiyatsız oyunlar arasında Spelldrifter yer alıyor.  Free Range Games tarafından geliştirilen ve 2019’da yayınlanan üretimin bir strateji ve rol yapma oyunu duğunu belirtelim. Hasebiyle RPG severlerin kaçırmaması gereken bir fırsat diyebiliriz.

Yukarıda da belirttiğimiz üzere oyunu 14 Eylül’den önce kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Çünkü bu tarihten sonra yerini yeni fiyatsız oyunlara bırakacak. Ayrıyeten Spelldrifter’a ek olarak Cave Story+’ın da 7 Eylül’e kadar erişilebilir olacağını hatırlatalım.

Epic Games’in bu hafta ve önümüzdeki haftaki fiyatsız oyunları:

31 Ağustos – 7 Eylül

Cave Story+

7 Eylül – 14 Eylül

Spelldrifter

İçerik
Galaxy S23 FE resmen doğrulandı: Tanıtım videoları sızdı

Samsung’un ilerleyen günlerde FE temalı yeni aygıtlarını duyurması bekleniyor. Bunlardan biri de uzun müddettir beklenen1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
Samsung, 5 yıllık güvenlik güncellemesi desteğinin süresini artırabilir

Samsung, şu anki aygıtları için dört yıllık sistem güncellemesi ve beş yıllık güvenlik güncellmesi dayanağı1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Dünya standartlarında 1 Gbps’e varan internet ayda 199,90 TL

Ülkemizde internet suratı düşük düzeylerde kalmasına rağmen TurkNet, 1.000 Mbps’ye varan eşit yükleme/indirme süratiyle dünya1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.