KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Sony Xperia 1 VI ufukta göründü: Rakipsiz olabilir

Sony Xperia 1 Vi Ufukta Gorundu Rakipsiz Olabilir168849 0 Bildiğiniz gibi Sony, geçtiğimiz Mayıs ayında tanıtılan Xperia 1 V ile amiral gemisi rekabetine tekrar dahil oldu. Artık yeni bir söylentiye nazaran marka, bunu bir adım ileriye taşıyacak. Bugün Sony’nin yeni telefonu Xperia 1 VI modelinden ilk bilgiler paylaşıldı. 

Sony Xperia 1 VI ufukta göründü

Bilmeyenler için bir periyodun önde gelen telefon üreticilerinden Sony, uzun bir müddet pazardaki yerini orta ve orta üst düzey aygıtlara bıraktı. Lakin geçtiğimiz Mayıs ayında vitrine çıkan Xperia 1 V, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 işlemci ve 52MP Exmor T serisi ana kamera sensörü ile dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştı. Bu bağlamda tüm gözler Xperia 1 VI modeline çevrildi diyebiliriz.

Paylaşılan son raporlar ise, amiral gemisi telefonun Şubat ayı sonunda Barselona’da düzenlenecek Taşınabilir Dünya Kongresi’nde tanıtılacağını söylüyor. Ayrıyeten Xperia 1 VI hakkında paylaşılan tek bilgi bu değil. Aktarıldığı kadarıyla Xperia 1 VI, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 ve selefinden çok daha büyük 6x yakınlaştırmalı bir kamera sensörüne sahip olacak. 

Bu sızıntı, Xperia 1 V’de bulunan 125mm 5x yakınlaştırmanın yaklaşık 140 mm’ye çıkacağını gösteriyor. Ayrıyeten bu heyetime Sony’nin Clear Image Zoom özellikleri de eşlik edecek. Sony Xperia 1 VI hakkında bildiklerimiz şu an için bunlarla hudutlu. Fakat önümüzdeki süreçte daha fazla bilginin paylaşılacağını düşünüyoruz. 

İçerik
iPhone 15 Pro ısınma sorunu iOS 17.0.3 güncellemesiyle çözülebilir

Apple'ın çiçeği burnunda iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max’lerde yaşadığı çok ısınma sorunu1

2 dk. 4 Okundu
İçerik
Windows 11 geride kaldı: Windows 10 pazar payında hala lider

Windows 11 iki yıl evvel piyasaya sürülmesine karşın hala Windows 10'un popülaritesine yetişebilmiş değil. StatCounter,1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Polaroid en gelişmiş şipşak kamerasını sunar

Çektiğiniz fotoğrafı anında çıktı alabileceğiniz şipşak ya da Instant Camera konsepti epeyce eskiye dayanıyor. Artık1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.