KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Sony Xperia 1 VI ufukta göründü: Rakipsiz olabilir

Sony Xperia 1 Vi Ufukta Gorundu Rakipsiz Olabilir168849 0 Bildiğiniz gibi Sony, geçtiğimiz Mayıs ayında tanıtılan Xperia 1 V ile amiral gemisi rekabetine tekrar dahil oldu. Artık yeni bir söylentiye nazaran marka, bunu bir adım ileriye taşıyacak. Bugün Sony’nin yeni telefonu Xperia 1 VI modelinden ilk bilgiler paylaşıldı. 

Sony Xperia 1 VI ufukta göründü

Bilmeyenler için bir periyodun önde gelen telefon üreticilerinden Sony, uzun bir müddet pazardaki yerini orta ve orta üst düzey aygıtlara bıraktı. Lakin geçtiğimiz Mayıs ayında vitrine çıkan Xperia 1 V, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 işlemci ve 52MP Exmor T serisi ana kamera sensörü ile dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştı. Bu bağlamda tüm gözler Xperia 1 VI modeline çevrildi diyebiliriz.

Paylaşılan son raporlar ise, amiral gemisi telefonun Şubat ayı sonunda Barselona’da düzenlenecek Taşınabilir Dünya Kongresi’nde tanıtılacağını söylüyor. Ayrıyeten Xperia 1 VI hakkında paylaşılan tek bilgi bu değil. Aktarıldığı kadarıyla Xperia 1 VI, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 ve selefinden çok daha büyük 6x yakınlaştırmalı bir kamera sensörüne sahip olacak. 

Bu sızıntı, Xperia 1 V’de bulunan 125mm 5x yakınlaştırmanın yaklaşık 140 mm’ye çıkacağını gösteriyor. Ayrıyeten bu heyetime Sony’nin Clear Image Zoom özellikleri de eşlik edecek. Sony Xperia 1 VI hakkında bildiklerimiz şu an için bunlarla hudutlu. Fakat önümüzdeki süreçte daha fazla bilginin paylaşılacağını düşünüyoruz. 

İçerik
Intel Meteor Lake işlemcileri masaüstüne gelmeyecek: İşte detaylar

Intel Genel Müdür Yardımcısı ve Bilgi Süreç Kümesi lideri Michelle Johnston Holthaus, Meteor Lake işlemcilerinin1

1 dk. 5 Okundu
İçerik
Bomba iddia: Huawei’nin Kirin 9000s yongasını SMIC değil TSMC üretmiş olabilir

Huawei'nin Kirin 9000s yongasını çevreleyen tartışmalar ve söylentiler sona ermedi ve resmi bilgi eksikliği durumu1

2 dk. 5 Okundu
İçerik
Steam Deck’in yeni rakibi Lenovo Legion Go tanıtıldı: İşte özellikleri

Steam Deck ve ASUS ROG Ally’nin yeni rakibi Lenovo Legion Go, IFA 2023 etkinliğinde duyuruldu.1

2 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.