KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Senden Daha Güzel dizisi nerede çekiliyor? Senden Daha Güzel dizisi çekim yerleri

Yaz dönemine yeni bir soluk getiren “Senden Daha Güzel” dizisi, geçtiğimiz gün yayınlanan birinci kısmıyla ismini geniş kitlelere duyurmayı başardı. 7’den 70’e herkesten büyük beğeni toplayan dizinin çekim yerleri ise birçok kişi tarafından merak ediliyor. Pekala Senden Daha Hoş dizisi nerede çekiliyor? Senden Daha Hoş dizisi hangi kentte çekiliyor? İşte merak edilen soruların cevabı haberimizde…

Yaz mevsiminin gelişiyle orijinal diziler yeni döneme tezli bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Eğlenceli bahisleri ve sürükleyici öyküleriyle izleyenleri ekran başına kilitleyen imaller ortasında yer alan “Senden Daha Güzel” dizisi, 7 Haziran Salı akşamı birinci kısmıyla sevenlerinin karşısına çıktı. Yayınlanan fragmanları ve birinci kısmıyla dizi severlerden tam not alan dizinin konusu ve oyuncuları merak konusu haline gelirken çekim yerleri de birçok kişi tarafından arama motorlarında araştırılmaya başlandı. Senden Daha Hoş nerede çekiliyor? Hangi vilayet ve ilçede çekildi? Senden Daha Hoş dizi çekimleri nerede yapıldı? üzere tüm soruların karşılığını gelin birlikte öğrenelim.

SENDEN DAHA HOŞ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Gold Film‘in üretimini üstlendiği, direktör koltuğunda Deniz Koloş‘un oturduğu ve  senaryosunu Ayşe Üner Kutlu‘nun kaleme aldığı “Senden Daha Güzel” dizisi daha birinci kısmıyla dizi severlerin radarına girdi. Başrollerinde Cemre Baysel ve Burak Çelik‘in rol aldığı dizinin kadrosunda Ebru Cündübeyoğlu, Berat Yenilmez, Sevinç Erbulak, Cihan Ercan, Beğenilen Kaya, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Merve Şen, Aziz Caner, Bahar Süer, Sena Çakır, Yunus Eski, Ozan Kaya Oktu, Beril Kolcu ve Cem Kurtoğlu gibi başarılı isimler yer alıyor.

Gbtza 1654690614 6939

Senden Daha Hoş dizisi oyuncuları

SENDEN DAHA HOŞ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Renkli hususuyla dikkatleri üzerine çeken “Senden Daha Güzel” dizisi Cemre Baysel‘in oynadığı Efsun karakteri ve Burak Çelik‘in oynadığı Emir karakterinin öyküsünü gözler önüne seriyor. Genç bir dermatolog olan Efsun, Gaziantep’in bir köyünde misyonuna devam ederken hayatını tümüyle değiştirecek bir haber alır. Yıllar evvel kendisini terk eden ve 12 yaşından beri görmediği annesi Pervin’den haber alan Efsun, annesinin son günlerini yaşadığını ve kendisini görmek istediğini öğrenir.

Ldwhi 1654690335 1176

Senden Daha Hoş dizisi konusu

Estetik cerrah olarak tüm ülkede ün yapmış annesinin yanına gidip gitmemekte kararsızlık yaşayan Efsun, annesi Pervin’in gönderdiği sürücü Kaan ile İstanbul’a gelir. Lakin genç bayan annesinin hasta olmadığı gerçeğiyle şoke olur.

Rldtb 1654690361 1996

Senden Daha Hoş dizisinden kareler

Pervin Hanım, Efsun’dan kentin en büyük kliniğinde çalışması için teklif sunar. Tüm bu yaşadıklarıyla şoke olan Efsun, burada annesinin ortağı Kaya Bey’in oğlu Buyruk ile tanışacak ve asıl öykü burada başlayacaktır.

Oomzc 1654690493 5593

Senden Daha Hoş dizisi Buyruk karakteri

SENDEN DAHA HOŞ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR? SENDEN DAHA HOŞ DİZİSİ ÇEKİM YERLERİ

Dermatolog Efsun ve Estetik Cerrahı Emir’in öyküsünün gözler önüne serildiği Senden Daha Hoş dizisinin çekim yerleri pek çok kişi tarafından merak ediliyor. İki farklı kentte geçen olay örgüsünün de buna nazaran uyarlandığı biliniyor. Dermatolog Efsun’un ömrünü sürdürdüğü Gaziantep’teki olayların Gaziantep’te ve kentin tarihi yerleri çekildiği açıklandı.

Kmosp 1654690422 9468

Senden Daha Hoş dizisi çekim yerleri

Öte yandan; Emir’in çalıştığı klinik İstanbul’da yer aldığı için dizinin çekimlerinin İstanbul’da devam edeceği biliniyor.

Senden Daha Hoş dizisi çekimlerinin yapıldığı şehir

İçerik
İş Görüşmesinde Sorulan Sorular – Mülakat Soruları

Bir iş görüşmesine gidildiğinde işveren temsilcisi veya şirketin insan kaynakları uzmanı tarafından bir mülakat gerçekleştirilir.1

6 dk. 23 Okundu
İçerik
Anne Sütünün Önemi

Anne Sütünün Önemi - Anne sütü yeni doğan bebekler için oldukça önemlidir ve bir süre1

2 dk. 16 Okundu
İçerik
Oyuncu İlker Kurt hayatını kaybetti! İlker Kurt neden vefat etti?

Birçok sinema sinemasında ve dizide rol alan ünlü oyuncu İlker Kurt 49 yaşında hayata gözlerini1

1 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.