KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Apple Vision Pro, 100Hz’e kadar ekran yenileme hızını destekliyor

Apple Vision Pro Nun Ekrani Cok Daha Yuksek Hizlarda Calisiyor169606 0 Apple, Vision Pro başlığın birçok vakit 90Hz yenileme suratında çalıştığını söylemişti. 24fps süratte çekilen görüntü içeriklerinde 96Hz’e geçebildiği bilgisi de paylaşıldı. Fakat, VisionOS’un son beta sürümünde başlığın ekranlarının daha da yüksek süratlerde çalıştığı ortaya çıkarıldı.

Ekran 100Hz’e kadar çıkabiliyor

Apple’ın gelecek yıl çıkarmayı planladığı Vision Pro başlık, azamî 100Hz’e kadar yenileme suratını destekleyen ekranlara sahip. Fakat, 100Hz, sırf yapay aydınlatmadan kaynaklanan 50Hz titremeyi telafi etmek için aktifleştirilen bir mod.

Gelecek yıl piyasaya çıkacak

Başlık, 90Hz, 96Hz ve 100Hz modlar ortasında geçiş yapabilecek olsa da genelde 90Hz’de çalışacak. Seyahat modunda azamî 90Hz yenileme suratında çalışacak. Başlık, 23 milyon piksele sahip özel mikro OLED ekranlara sahip.

İçerik
Paycell tamamen yenilendi

Turkcell’in dijital ödeme ve finansal hizmetler platformu Paycell, büsbütün yenilendi. Paycell’e yeni özellikler eklendi ve1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Elon Musk, Ukrayna’nın Ruslara saldırısını önlemek için Starlink’i kapattı

ABD'li işadamı Elon Musk, Ukrayna ordusunun Rus donanmasına yönelik taarruzlarını engellemek hedefiyle 2022 yılında Kırım1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Avrupa Birliği, İsrail-Filistin gerginliğiyle alakalı Google’ı resmen uyardı

Orta Doğu'da tekrar sıcak çatışmaların tekrar başlaması üzerine toplumsal medya üzerinde de bu bahis çokça1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.