KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Samsung Galaxy S23 FE’nin fiyatı sızdırıldı: Ekim ayında gelebilir

Samsung Galaxy S23 Fe Nin Fiyati Sizdi Ekim Ayinda Gelebilir168589 0 Samsung Galaxy S23 FE‘nin 2023’ün dördüncü çeyreğinde küresel pazarda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Merakla beklenen akıllı telefon geçtiğimiz haftalarda çeşitli sertifika sitelerinde görüldü ve hatta Güney Koreli şirketin resmi web sitesinde bile listelendi.

Yeni bir sızıntı Ekim ayında resmiyet kazanması beklenen Galaxy S23 FE’nin fiyat etiketini ortaya çıkarıyor. Sağlam bir kaynak olan Abhishek Yadav’ın Twitter’da (X) paylaştığı bir gönderiye nazaran Galaxy S23 FE iki dahili depolama seçeneğiyle sunulacak.

Galaxy S23 FE fiyatı

Söz konusu modellerden 128 GB’lık olanı Hindistan pazarında 54.999 rupi (665 dolar) fiyat etiketiyle piyasaya sürülecek. Buna rağmen 256 GB olanı 59.999 rupi (725 dolar) fiyat etiketi taşıyacak. Yadav, Galaxy S23 FE için rastgele bir çıkış tarihi vermedi.

Samsung Galaxy S23 FE ile ilgili söylentiler aygıtın Ekim ayında resmiyet kazanacağını gösteriyor. Gelen bilgilere nazaran akıllı telefon Amerika Birleşik Devletleri’nde Snapdragon 8 Gen 1, öbür pazarlarda ise Exynos 2200 yonga seti ile satışa sunulacak.

İçerik
Düşük gecikme ile 12 saat pil ömrü: Karşınızda Sony InZone Buds

Sony, geçtiğimiz gün gayriresmi olarak PS5 Slim olarak isimlendirilecek yeni PS5 modelini tanıttı. Firma tıpkı1

2 dk. 4 Okundu
İçerik
Vivo S Flip ve V Flip ufukta göründü: İşte beklenen özellikler

Bildiğiniz üzere akıllı telefon pazarında katlanabilir modellerin yükselişi sürüyor. Bu bağlamda yeni markaların dahil olması1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
iPhone 15 Pro Max teslimat süresindeki gecikmeler sürebilir: İşte nedeni

Tedarik zinciri analisti Kuo’nun açıklamasına nazaran, iPhone 15 Pro Max’in tetraprizma lens sisteminin üretiminde zorluklar1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.