KATEGORİLER
Kripto Al Sat

KONAMI eFootball 2024’ü SUNAR!

 
Konami Digital Entertainment B.V., bayrak gemisi futbol IP’si “eFootball™”da yeni bir yılın başladığını duyurdu.
 
“eFootball™ 2024″ü oyunculara merhaba derken her türlü yetenek ve tecrübeye sahip kullanıcının keyif alabileceği bir dizi güncelleme ve eklemeyi de beraberinde getiriyor
 
Partner Kulüp Güncellemeleri
 
022416C1 Bb12 43F6 9Ef9 954C955B33C4 
 
KONAMI, Manchester United FC, FC Bayern München, Internazionale Milano, AC Milan, Arsenal FC ve FC Barcelona üzere futbolun en ikonik ekiplerinden kimilerini içeren partner kulüp listesini koruyor. Ayrıyeten şirketin yakın vakitte uzun müddetli iş birliğini yenilediği kulüplerden olan FC Barcelona da listede yer alan değerli isimlerden.
 
Dünya futbolunun en büyük transfer haberlerinin kimilerine sahne olan bu gruplar ve çok daha fazlası, oyun içindeki formalarını, stadyumlarını ve takımlarını yeni futbol dönemiyle örtüşecek formda güncelleyecek.
 
Ayrıca, “eFootball™”, oyunseverlerin Allianz Arena, Spotify Camp Nou, San Siro ve Stadio Olimpico üzere efsanevi stadyumlarda top koşturabilecekleri tek futbol oyunu olmaya devam ediyor.
 
Yeni oynanış mekanikleri
 
“eFootball™ 2024”, oynanışa yapılan bir dizi güncelleme içermekte. Mevcut kullanıcılardan gelen geri bildirimlere dayanarak, KONAMI, “eFootball™”ün sunduğu sürükleyiciliği ve gerçekçiliği daha da arttırmak ismine oyuna bir dizi değişiklik getirdi.
 
Oyundaki en önemli değişimler, top sürme ve savunma etrafında odaklanıyor. Uygunlaştırılmış denetim yansıları, kullanıcıların profesyonel futbolun üst düzeylerinde alınan anlık kararları taklit etmelerine imkan tanırken topu daha yakından denetim etmelerine ve ağır durumlarda bile top sürmelerine imkan tanımakta.
 
Bireysel yeteneklerin doğruluğunun arttırılması, kullanıcıların gruplarını ve taktik modellerini üstün bir düzeyde koordine etmelerini ve sanal alanda daha fazla gol konumu yaratmalarını destekliyor.
 
Takım Oluşturma için “Güçlendiriciler”e (Booster) merhaba deyin
 
‘Booster’lar, “eFootball™” a yeni eklenen bir özellik olup kullanıcılara favori oyuncularının özelliklerini daha da artırma yeteneği sağlar. ‘Booster’lar, oyuncuların olağan parametrelerin ötesinde performans göstermelerine (99 üst sınır) imkan tanır, bu da kullanıcıların ‘Rüya Takım’larında yer alan çeşitli oyuncuların kişisel yeteneklerini ve özelliklerini arttırabilmelerine imkan tanır.
 

Oyunda oyuncu özel, tüm ekibi etkileyen ve makul kriterleri karşılayan oyuncuları seçerek ortaya çıkan tipler de dahil olmak üzere çeşitli tiplerde booster’lar bulabileceksiniz.

Bu özellik, kullanıcıların gruplarını daha fazla özgürlük, çeşitlilik ve keyifle oluşturmalarını sağlayacak.
  
Lionel Messi, Küresel Elçiliğine devam ediyor
 
98900D1B 7243 4E7D 832C F94092791A76 
 
KONAMI, Lionel Messi ile olan işbirliğinin devam ettiğini duyurmaktan da gurur duyuyor. Arjantin efsanesi, dünya genelinde “eFootball™” özelinde birçok ticari ve oyun içi kampanyanın yüzü olmaya devam ederken tıpkı vakitte oyunun kapak yıldızı olmayı da sürdürüyor.
 
Messi ayrıyeten PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One ve Windows platformlarında satın alınabilen yeni ‘eFootball™ 2024: Leo Messi Edition’ın yanı sıra taşınabilir ve Steam® için ‘Premium Elçi Paketi: Leo Messi’ye de ismini vermekte.
 
Bu sürümde, kullanıcılar yalnızca “eFootball™”ı indirmekle kalmayacaklar, tıpkı vakitte yeni ‘booster’ özelliği ile donatılmış özel bir Messi Epik kartı, evvelki ekip arkadaşlarından oluşan 10’arlı bir vurgu oyuncu seti, 11 adet 4.000 EXP seti ve 300 eFootball™ Coins içeren bir dizi özel içerik de alacaklar.
 
*eFootball™ Coins, Premium Elçi Paketi: Leo Messi içinde yer almamaktadır.
 
‘Başlangıç Kampanyası’ ile bir adım öne geçin
 
2Ef940A8 2E2D 4Bd2 877A D99Ea451Cd29 
 
İster yeni bir kullanıcı olun ister KONAMI futbol oyunlarında tecrübeli olun, tüm düzeylerdeki oyuncular, yeni ‘Başlangıç Kampanyası’yla kendilerini bekleyen çeşitli mükafatların tadını çıkarabilir. Kullanıcılar, Giriş Bonusları serisi aracılığıyla 4 ‘Şans Anlaşması’, 360.000 GP, 60.000 EXP ve 120 eFootball™ Coins kazanabilirler.
 
Ayrıca, kampanya muvaffakiyetleri aracılığıyla kullanıcılar 400.000 GP, 120.000 EXP, 100 eFootball™ Coins ve 4 Yetenek Eğitim Programı elde etme talihine sahip!
 
Tüm bu oyun içi öğeler, rastgele bir kullanıcının kendi oynama üslubuna ve ideolojisiyle örtüşen Hayal Gruplarını oluşturması için biçilmiş kaftan.
 
“eFootball™ 2024” kullanıcılarına sevdikleri sporun en güzel tecrübesini ve simülasyonunu sunmak için daima olarak gelişmeye devam edecek.
 
“eFootball™”’ güncellemelerini ve haberlerini takip etmek için adres: https://www.konami.com/efootball/en
 
basın bülteni 

İçerik
Starfield için Neredeyse Tüm Gezegenler için 8K Doku Paketi Yayınlandı

 Mod geliştiricisi 'Revan', uzay temalı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Starfield için yeni bir1

1 dk. 14 Okundu
İçerik
Lies of P’den 7 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

 NEOWIZ tarafından oyunculara sunulacak soulslike aksiyon rol yapma oyunu Lies of P'nin 7 dakikalık yesyeni1

1 dk. 8 Okundu
İçerik
Roblox Eylül’de Quest’e, Ekim’de PS5 ve PS4’e Geliyor

 Roblox Corporation, çevrimiçi oyun platformu Roblox'un Eylül ayı sonlarında Quest başlığına akabinde Ekim ayında PlayStation Store üzerinden PlayStation1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.