KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Resident Evil 4 Remake ve Village iPhone 15 Pro’ya Geliyor! Hem de Bu Yıl

 
Capcom tarafından oyunculara sunulan Resident Evil 4’ün yine imali ve Resident Evil Village sürpriz bir duyuruyla bir arada iPhone 15 Pro aygıtına geliyor. Duyuruyla bir arada oyunun 2023’ün sonlarında yayınlayacağı doğrulanıyor.
 
iPhone 15 Pro çıkışıyla birlikte büyük oyunları çekiyor
 
6Bd67Dae 53C5 4D8A A7F3 F6480Cb58C41 
 
Her iki oyun da Apple Etkinliğinde duyurulan iPhone 15 Pro aygıtında mahallî olarak çalışacak. Yeni duyurulan bir aygıt olduğundan ötürü elbette eski aygıttan ne üzere bir farklar olduğunu kullanıcılar araştırmaya koyuldu. Biz burada telefonun teknik özelliklerine çok girmeyeceğiz. Lakin temel olarak cihazın A17 Pro isimli bir işlemciyi kullanacağını ve üstün performans sergileyeceğini söyleyebiliriz.
 
iPhone 15 Pro çıkışıyla bir arada güçlü bir başlangıç yapmak istiyor. Bu kapsamda beklenmedik oyunları kullanıcılara sunma üzere büyük bir teşebbüse imza atıyor. Duyuruyla birlikte sadece Resident Evil 4 Remake ve Village değil tıpkı zamanda Assassin’s Creed Mirage ve Death Stranding Director’s Cut da yeni taşınabilir aygıta gelmeye hazırlanıyor.
 
Resident Evil 4’ün yine üretimi şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC için mevcut. Resident Evil Village ise PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam aracılığıyla PC için mevcut. Switch sürümü yalnızca Bulut Hizmetiyle oynanabiliyor.

İçerik
Jagged Alliance 3 Playstation ve Xbox Konsollarına Geliyor: Çıkış Tarihi Açıklandı

 Yayıncılığını THQ Nordic ve geliştiriciliğini Haemimont Games'in üstlendiği sıra tabanlı taktik oyunu Jagged Alliance 31

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Cyberpunk 2077’nin Yeni Güncellemesi PC Sistemlerini Aşırı Isıtabilir!

 Gelecek temalı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Cyberpunk 2077 için yeni bir güncelleme bu ayın1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Oyunlar İçin En İyi Ayarlar

Oyunlar İçin En İyi Ayarlar - Bilgisayar oyunları her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmayı başarırken1

2 dk. 20 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.